سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۴

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسنعلی عربی بعد از ظهر سه شنبه در اولین همایش بصیرتی ناظرین شورای نگهبان شهرستان میامی در…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسنعلی عربی بعد از ظهر سه شنبه در اولین همایش بصیرتی ناظرین شورای نگهبان شهرستان میامی در سالن اجتماعات معلم این شهر همزمان با راه اندازی دفتر شورای نگهبان شهرستان میامی، حکم انتصاب مختار خالق وردی به عنوان سرپرست این دفتر را به مدت سه سال قرائت کرد و افزود: ایران اسلامی دشمنان قسم خورده ای در داخل و خارج کشور دارد که لحظه ای از ملت، رهبر و اتحاد این مردم غافل نبوده و در صدد ضربه زدن به این نظام هستند.

وی خاطر نشان کرد: از زمان خلقت آدم، جنگ بین حق و باطل وجود داشته و انسان هرگاه چشم بسته و بدون شناخت وارد برنامه ای شده موفقیتی کسب نکرده بلکه ضربه محکمی را به جبهه حق هم وارد شده است.

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان سمنان با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب طی انتخابات دوره های مختلف برنامه های زیادی برای براندازی این انقلاب داشته اند تصریح کرد: بی ثبات سازی محیط داخل ایران و تغییر هویت دو محور مهم فعالیت های دشمن در انتخابات سال 92 بود.

عربی حفظ جمهوریت و اسلامیت نظام را کار اصلی شورای نگهبان دانست و عنوان کرد: باید جلوی نفوذ دشمن در محیط های حساس کشور گرفته شود.

وی در خاتمه با تاکید بر اینکه شورای نگهبان دشمن شناسی کرده و از ورود نفوذی ها جلو گیری می کند همانطور که در طول 35 سال گذشته در مقابل همه نفوذی های دشمنان ایستاده اذعان داشت: بعد از شهرستان شدن میامی بر آن شدیم تا دفتری را در این شهرستان برپا کنیم و این امر با معرفی افراد و در نهایت با انتخاب جناب آقای مختار خالق وردی به عنوان سرپرست، امروز شاهد راه اندازی آن هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.