چهارشنبه، ۱۷ بهمن ۹۷ - ۰۹:۳۲
روندا

حتما همه شما در فیلم ها و تصاویر سینمایی، شهرها و روستاه های زیادی را دیده اید که برای لوکیشن ساخته شده اند،…

حتما همه شما در فیلم ها و تصاویر سینمایی، شهرها و روستاه های زیادی را دیده اید که برای لوکیشن ساخته شده اند، شهرها و روستاههایی که واقعی نیستن و اغلب در جاههایی خاص و ترسناک ساخته شده اند، جاههایی همچون لبه پرتگاه های زیبا و سرسبز و مناطقی عجیب و غریب که ما در میهن پست امروز یکی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد با این تفاوت که شهر رواندا در استان مالاگا اسپانیا کاملا واقعی و حدود ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد. در ادامه با  میهن پست همراه شوید.

روندا شهری عجب و دیدنی در ۱۰۰ کیلومتری شهر مالاگا در اسپانیا است که بیش از ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد. این شهر توسط نژاد سلت ها ساخته شده و در قرن ششم قبل از میلاد نیز اسم آن را آروندا گذاشته اند. شهر که در ارتفاع ۷۵۰ متری یک کوه خاص و زیبا ساخته شده که با یک رودخونه این شهر را به دو قسمت تقسیم کرده است.

روندا به طوری شگفت انگیزی در لبه پرتگاه یک دره شاخته شده که با ۳ پل بی نظیر که طول بزرگترینش به ۱۲۰ متر می رسه تردد و ارتباط در آن برقرار است و یکی از شهر هایی است که خیلی از اسپانیایی ها آرزوی می کتتد که بتوانند در آن زندگی کنند.

جالب است بدانید که این شهر یکی از میدان های تاریخی گاو بازی را که خیلی هم قدیمی است ، در خود جای داده و سالانه میزبان هزاران گردشگر و علاقه مند به این مراسم است.و گردشگران منظره ای که از پنجره خونه ها و هتل های این شهر می توانند ببینده در هیچ جای دنیا قابل دیدن و توصیف نیست و شاید همون چیزی باشد که ما ساعت ها به خاطرش مجبور به کوهنوردی باشیم.

با هم در میهن پست تصاویری زیبا و دیدی از شهر رواندا را تماشا می کنیم .

[highlight]منبع[/highlight]  wowamazing

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.