یکشنبه، ۰۵ آذر ۹۶ - ۰۲:۲۴
طبیعت شمال آمریکا

تراویس برک یک جوان آمریکایی خوشگذاران و عاشق طبیعت است که به قول خودش برای رفتن به یک مسافرت در طبیعت و رسیدن…

تراویس برک یک جوان آمریکایی خوشگذاران و عاشق طبیعت است که به قول خودش برای رفتن به یک مسافرت در طبیعت و رسیدن به یک مقصد زیبا، نیازی نیست یک تعطیلات ماهرانه رو برنامه ریزی کنیم. بلکه کافی است که خیلی ساده وسایل مورد نیازمان رو جمع کنیم، و با مشخص کردن هدفی نزدیک چند ساعتی را رانندگی کنیم حتما به شما قول می‌دهم که یک جای بکر و باورنکردنی پیدا می کنید. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

این طبیعت گرد معتقد است برای آن هایی که برای رفتن به مسافرت کمی سخت می گیرند موضوع بالا پیام اصلی من است که همواره در فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی که عضو هستم ، سعی کرده ام که آن را به مردم انتقال بدهم .

بد نیست بدانید تراویس برک جوان می گوید: من زمانی به این نتیجه رسیدم که مسافرت می تواند در عین سادگی و کم هزینه‌گی انجام شود که یکسال و نیم پیش تصمیم گرفتم ون قدیمی مادر بزرگم رو به خونه همراهی برای مسافرت تبدیل کنم و یک سال و نیم در شمال آمریکا در سفر باشم. البته درسته که کشورهای خارجی و جزایر گرمسیری زیبایی هم وجود دارند که باید در فرصت مناسب از اونها بازدید کنید اما همواره به این موضوع فکر کنید که شما در هرجای دنیا که باشید حتما مکان های شگفت انگیز – حیاط خلوتی – برای سفری شگفت انگیز و آرام  در اطرافتان پیدا خواهد شد.

با هم در میهن پست تصاویری زیبا و دیدنی از سفر تراویس برک به قلب طبیعت شمال آمریکا را تماشا می کنیم.

 

[highlight]منبع[/highlight]    boredpanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.