پنجشنبه، ۲۰ مهر ۹۶ - ۱۱:۱۷
سفر به آمریکای شمالی

سفر به آمریکای شمالی با دریچه دوربین عکاس خوش ذوق گوئیدو دایانا حتما برای شما نیز جذاب خواهد بود . این گردشگر در…

سفر به آمریکای شمالی با دریچه دوربین عکاس خوش ذوق گوئیدو دایانا حتما برای شما نیز جذاب خواهد بود . این گردشگر در سپتامبر سال قبل تصمیم به شروع این سفر گرفت و با طی این مسافت طولانی عکس های زیبایی از مناظر طبیعی را به ثبت رسانده است . در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

آقای Guido Diana سفری طولانی را از آمریکای شمالی با مسیر ۲۴ هزار کیلومتری استارت زد و در طی این سفر به آمریکای شمالی از تمام مناظر زیبا عکس گرفت . به طور کلی برای مسافرت های طولانی بهتر است با استفاده از نقشه ، سفر خود را برنامه ریزی کنید و نقاط مقصد خود را مشخص کنید. مقصد مورد نظر شما باید سرپناه مناسبی داشته باشد و مسیر ها باید به گونه ای انتخاب شود که انرژی کافی برای لذت بردن از سفر باقی بماند. مطمئن شوید که توانایی فیزیکی و تجربه کافی برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود را دارید و همیشه فرض کنید که مشکلات بر سر راه هستند ، خود را برای هرگونه اتفاق غیر منتظره ای آماده کنید.

جالب است بدانید که آمریکای شمالی بخش شمالی قاره آمریکاست که میان سه کشور کانادا ، ایالات متحده آمریکا و مکزیک تقسیم شده‌ است . این قاره در نیمکره شمالی کره زمین واقع شده‌ است و کانادا بزرگ‌ ترین کشور آمریکای شمالی می‌ باشد؛ از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از جنوب به دریای کارائیب ، از شرق به اقیانوس اطلس و از غرب به اقیانوس آرام می‌ رسد . این قاره وسیع شامل بخشی از توده خشکی است که به طور کلی آمریکا نامیده می‌ شود. نامی که کمتر برای آن به کار برده می‌شود قاره آمریکای شمالی است.

تصاویر گرفته شده توسط Guido Diana در زیر آماده شده است از دیدن این عکس ها لذت برده و پیشنهاد می کنم شما نیز برای چنین سفرهای  هیجان انگیزی برنامه ریزی کنید.

 

 

[highlight]منبع[/highlight]    PicHoMe

12 دیدگاه برای “سفر به آمریکای شمالی از دریچه دوربین یک عکاس خوش ذوق”

 1. ماني گفت:

  وای خدا جاده ها رو

 2. شهروز گفت:

  چند قدمی خرس عکس گرفته یا زوم کرده 😁

 3. حسيني گفت:

  عالیه

 4. نازنين گفت:

  چقد خوب که تصمیم میگیرن و دنبال علایق میرن و اجرا میکنن

  1. جمشيدي گفت:

   اراده قوی و البته پول گزینه اوله

 5. امير گفت:

  وای عالیه
  خیلی قشنگه

 6. همايون گفت:

  این همه زیبایی از دریچه یک دوربین بی نظیره

 7. محدثه گفت:

  خوش بحالش که این همه زیبایی رو از نزدیک دیده

 8. كيوان گفت:

  ٢۴ هزار کیلومتررررر
  دمت گرم

 9. صدف گفت:

  عکس های داخل غار معرکه ان
  من عاشق این طور جاها هستم

 10. راحيل گفت:

  این همه زیبایی تو جهان هست
  و میلیون ها نفر حتی عکسشونم ندیدن

 11. حوريه گفت:

  بی نهایت زیباست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.