سفر به آمریکای شمالی
سفر به آمریکای شمالی با دریچه دوربین عکاس خوش ذوق گوئیدو دایانا

سفر به آمریکای شمالی از دریچه دوربین یک عکاس خوش ذوق

سفر به آمریکای شمالی با دریچه دوربین عکاس خوش ذوق گوئیدو دایانا حتما برای شما نیز جذاب خواهد بود . این گردشگر در سپتامبر سال قبل تصمیم به شروع این سفر گرفت و با طی این مسافت طولانی عکس های زیبایی از مناظر طبیعی را به ثبت رسانده است . در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

آقای Guido Diana سفری طولانی را از آمریکای شمالی با مسیر ۲۴ هزار کیلومتری استارت زد و در طی این سفر به آمریکای شمالی از تمام مناظر زیبا عکس گرفت . به طور کلی برای مسافرت های طولانی بهتر است با استفاده از نقشه ، سفر خود را برنامه ریزی کنید و نقاط مقصد خود را مشخص کنید. مقصد مورد نظر شما باید سرپناه مناسبی داشته باشد و مسیر ها باید به گونه ای انتخاب شود که انرژی کافی برای لذت بردن از سفر باقی بماند. مطمئن شوید که توانایی فیزیکی و تجربه کافی برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود را دارید و همیشه فرض کنید که مشکلات بر سر راه هستند ، خود را برای هرگونه اتفاق غیر منتظره ای آماده کنید.

جالب است بدانید که آمریکای شمالی بخش شمالی قاره آمریکاست که میان سه کشور کانادا ، ایالات متحده آمریکا و مکزیک تقسیم شده‌ است . این قاره در نیمکره شمالی کره زمین واقع شده‌ است و کانادا بزرگ‌ ترین کشور آمریکای شمالی می‌ باشد؛ از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از جنوب به دریای کارائیب ، از شرق به اقیانوس اطلس و از غرب به اقیانوس آرام می‌ رسد . این قاره وسیع شامل بخشی از توده خشکی است که به طور کلی آمریکا نامیده می‌ شود. نامی که کمتر برای آن به کار برده می‌شود قاره آمریکای شمالی است.

تصاویر گرفته شده توسط Guido Diana در زیر آماده شده است از دیدن این عکس ها لذت برده و پیشنهاد می کنم شما نیز برای چنین سفرهای  هیجان انگیزی برنامه ریزی کنید.

 

 

منبع    PicHoMe

12 دیدگاه

 1. وای خدا جاده ها رو

 2. چند قدمی خرس عکس گرفته یا زوم کرده 😁

 3. چقد خوب که تصمیم میگیرن و دنبال علایق میرن و اجرا میکنن

 4. وای عالیه
  خیلی قشنگه

 5. این همه زیبایی از دریچه یک دوربین بی نظیره

 6. خوش بحالش که این همه زیبایی رو از نزدیک دیده

 7. ٢۴ هزار کیلومتررررر
  دمت گرم

 8. عکس های داخل غار معرکه ان
  من عاشق این طور جاها هستم

 9. این همه زیبایی تو جهان هست
  و میلیون ها نفر حتی عکسشونم ندیدن

 10. بی نهایت زیباست

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*