یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۲

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از الیوم السابع:”محمد رعد” نماینده لبنانی و رئیس ائتلاف “وفاداری به مقاومت” تاکید کرد، سفر…

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از الیوم السابع:”محمد رعد” نماینده لبنانی و رئیس ائتلاف “وفاداری به مقاومت” تاکید کرد، سفر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به بیروت به هر شکل، اعتراف به این مسئله بود ک حزب الله به نیرویی تاثیرگذار تبدیل شده است که از آن، ایرانی ها و روس ها می خواهد برای پایان بحران در سوریه همکاری کنند.

رعد در سخنرانی امروز خود گفت:آمریکایی ها به خوبی می دانند که آنها شعله جنگ در سوریه را برافروختند و این موضع گیری در راستای اعتراف به واقعیت و شکست در سوریه بود، به ویژه که سفر کری با برگزاری انتخابات در سوریه همزمان شد، انتخاباتی که شاهد حضور بی نظیر مردم این کشور بود.

وی افزود:وضعیت لبنان چه از نظر انتخاب رئیس جمهور و رایزنی های انجام شده در این باره و چه از نظر بازگشت زندگی به روال طبیعی در دیگر سازمان های قانونی در حال بهتر شدن است.

“محمد رعد” گفت:این نشانه ای است که مسئله سرنگون کردن جایگاه سوریه به پایان رسیده است و بساط توطئه در حال جمع شدن است و توطئه گران و در راس آنها آمریکا تلاش دارند تا روند جدیدی را آغاز و واقعیت را به رسمیت بشناسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.