سه شنبه، ۲۸ مرداد ۹۳ - ۰۷:۵۴

دولت تدبیر و امید، با گفتمان و برنامه‌های نجات اقتصاد، احیای ارزش‌های اخلاقی و تعامل با جهان، به استان اردبیل سفر کرده است….

دولت تدبیر و امید، با گفتمان و برنامه‌های نجات اقتصاد، احیای ارزش‌های اخلاقی و تعامل با جهان، به استان اردبیل سفر کرده است.

به گزارش ایسنا، منیر آرامی نماینده معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، با ورود به اردبیل از شرکت تعاونی کشت و تولید گیاهان دارویی، با عنوان «برگ سبز نمین» بازدید کرد.

آرامی گفت: دولت تدبیرو امید، با گفتمان و برنامه‌های نجات اقتصاد، احیای ارزش های اخلاقی و تعامل با جهان، به استان سفر کرده و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز به منظور آسیب شناسی مسایل و مشکلات موجود در حوزه زنان و خانواده در استان حضور پیدا کرده است.

نماینده معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، افزود: یکی از سیاست های تعریف شده معاونت حمایت از کارآفرینان زن در قالب بنگاه‌های اقتصادی خرد و کوچک می باشد.

در ادامه زهرا شفاعت مدیر عامل شرکت برگ سبز نمین در این بازدید، گفت: این پروژه با هدف ایجاد اشتغال، در زمینه تولید و کشت گیاهان دارویی اجراشده و توانسته برای 35نفر ایجاد اشتغال کند.

وی با اشاره به اینکه شرایط جوّی حاکم بر منطقه و این که امکان رویش گیاهان دارویی، تنها در شش ماه اوّل سال وجود دارد ، افزود: هدف اصلی این پروژه ایجاد اشتغال پایدار بوده، برای شش ماه دوّم سال وارد بخش صنعت غذایی شدیم طوری که شاغلین در نیمه دوّم سال به تولید و بسته بندی موادّغذایی مشغول شدند.

وی با اشاره به مسایل و مشکلات موجود در این شرکت، عمده ترین مانع را اعطای تسهیلات بانکی با سود بالا دانست و اضافه کرد: ما برای توسعه و بسط این مجموعه، نیازمند بسته‌های حمایتی هستیم.

شفاعت، عدم وجود راه اختصاصی این پروژه را، از دیگر مشکلات موجود دانست و گفت: سال قبل به خاطر بارش باران و برف وضعیّت نابسامان راه، حدود یک ماه این شرکت تعطیل شد.

در پایان، منیر آرامی، با شنیدن مشکلات این شرکت تولیدی، قول داد مسایل و مشکلات اعلام شده را منعکس تا برای ایجاد راه حلّ مناسب تلاش شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.