چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۱:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علي خاتمي در آیین استقبال از رئیس جمهور در مجموعه ورزشگاه کارگران شهر زنجان حضور حجت الاسلام…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علي خاتمي در آیین استقبال از رئیس جمهور در مجموعه ورزشگاه کارگران شهر زنجان حضور حجت الاسلام روحاني در مسند رياست جمهوري را از الطاف الهي برشمرد و افزود: با حضور ايشان در اين مسند گام هاي مهمي در جهت عزت نظام به ويژه در بعد سياست خارجي برداشته شده است.

وي تصريح كرد: سفر موفقيت آميز جنابعالي به سازمان ملل براساس سه اصل حكمت، عزت و مصلحت بود و دفاع جانانه شما از حقوق مشروع ملت ايران دل همه مردم و حتي گروه هاي مختلف سياسي را شاد كرد.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان با تبيين ظرفيت هاي بي نظير توسعه در استان زنجان اظهار كرد: اين استان به دليل همجواري با هفت استان در مسير استراتژيكي قرار گرفته است اما متاسفانه آنچنان كه درخور شان است نتوانسته از بسترهاي توسعه بهره مند گردد.

حجت الاسلام خاتمي ادامه داد: خوشبختانه تيم اقتصادي قوي دولت گام هاي بلندي براي توسعه و عزت كشور برداشته اند و اميدواريم در اين استان نيز اين تلاش ها نمود داشته باشد.

وي خاطرنشان كرد: با توجه به ظرفيت هاي بي بديل زنجان در بخش فرهنگي و علمي توسعه اين بخش و  توسعه دانشگاه  صنعتي و حوزه هاي علميه خواهران و برادران نياز مبرم استان زنجان است.

حجت الاسلام خاتمي با تاكيد بر لزوم بخش كشاورزي و حمايت از توسعه صنعت خدمات و كشاورزي در استان گفت: اميدواريم اين سفر براي مردم استان پرخير و بركت باشد.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان ضمن عرض تسليت ارتحال جانگداز آيت الله مهدوي كني، وي را از بزرگترين مجاهدان انقلاب اسلامي برشمرد.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان از جانب همه مردان و زنان ولايت مدار استان زنجان، اقشار مختلف جامعه اعم از روحانيت، ائمه جمعه، اساتيد حوزه و دانشگاه و كارگران و كارمندان حضور رييس جمهوري را خير مقدم و شادباش گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.