سه شنبه، ۲۱ مرداد ۹۳ - ۰۳:۵۳

‌معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی از سفر سه وزیر کشور به استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان…

‌معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی از سفر سه وزیر کشور به استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، محمدرحیم نوروزیان در ستاد برگزاری مراسم هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان باهنر و رجایی اظهار کرد: طی دو ماه آینده سه وزیر کشور به استان سفر می‌کنند.

وی ادامه داد: پیگیری‌ها به منظور سفر یکی از این وزرا و حضور در برنامه‌محوری هشتم شهریور و هفته دولت نیز توسط استاندار خراسان شمالی در سفر هفته آینده خود به تهران در دستور کار قرار دارد.

نوروزیان با تاکید بر برگزاری و اجرای برنامه‌های کیفی در این ایام افزود: باید با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در استان برنامه‌های جدید و خاص برگزار کنیم.

وی یادآور شد: باید در برنامه‌های هشتم تیرماه و هفته دولت فکر شهید باهنر و راه و روش شهید رجایی برای نسل جدید تبین شود.

نوروزیان با اشاره به حضور گسترده مردم در صحنه‌های سیاسی کشور عنوان کرد: این امر نشانگر اعتماد، وحدت، امید مردم به نظام است، بر این اساس نباید در این روزها حرکات ناشایستی از سوی احزاب، گروه‌ها و افراد انجام شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی نیز در این جلسه اظهار کرد: برنامه محوری هشتم شهریور، ساعت 10 صبح در مسجد انقلاب مرکز استان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد سالاری ادامه داد: رایزنی‌ها برای حضور یکی از اعضای هیات دولت در این برنامه نیز در دستور کار است.

وی افزود: دشمنان همواره در فکر ضربه زدن به نظام و امت اسلامی هستند، بنابراین حضور گسترده مردم در صحنه‌ها سیاسی کشور توطئه‌های آنان را خنثی می‌کند.

سالاری گفت: برگزاری مسابقات هنری و ادبی، غبارروبی مزار شهدا، اعزام سخنران به مناطق مختلف استان، برگزاری نمایشگاه عکس با رویکرد نفی تروریسم و تهیه انتشار کتب و بروشور از مهم‌ترین برنامه‌های هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.