یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۰۳:۵۰

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو از سفر وزیر اقتصاد نخجوان به منطقه آزاد ماکو خبر داد. مهندس «حسین فروزان» در گفت‌وگو…

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو از سفر وزیر اقتصاد نخجوان به منطقه آزاد ماکو خبر داد.

مهندس «حسین فروزان» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌غربی، با اعلام این خبر گفت: وزیر اقتصاد کشور نخجوان بمنظور تبادلات سرمایه‌گذاری در منطقه‌ی آزاد ماکو به منطقه‌ی آزاد تجاری ماکو سفر می‌کند.

وی گفت: در دیداری که با وزیر اقتصاد نخجوان در این کشور داشتیم مقرر شد وزیر اقتصاد این کشور بمنظور تبادل سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی و گسترش همکاری‌ها به منطقه‌ی آزاد تجاری ماکو سفر کند.

فروزان افزود: در این رابطه توافقاتی با این کشور انجام شده که در آینده‌ای نزدیک گمرک منطقه پلدشت به‌صورت شبانه‌روزی به فعالیت بپردازد.

مدیر عامل منطقه آزاد تجاری ماکو به سفر مقامات کشوری به منطقه آزاد تجاری ماکو اشاره و خاطرنشان کرد: در آینده‌ای نزدیک «محمدباقر نوبخت» معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور از منطقه‌ی آزاد ماکو دیدار و به توسعه‌ی زیرساخت‌های این منطقه کمک می‌کند.

وی یادآور شد: با سفر معاون رئیس‌جمهور به این منطقه، برای راه‌اندازی راه آهن بازرگان ردیف بودجه تعیین شده که با راه‌اندازی و افتتاح خط ریلی در این منطقه شاهد پیشرفت و توسعه‌ی آینده منطقه هستیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *