شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۱۸

به گزارش نشريه موندودپورتيوو، پپ گوارديولا، سرمربي اسپانيايي تيم فوتبال بايرن مونيخ امشب (شنبه) به اسپانيا باز خواهد گشت تا تاسف خود را…

به گزارش نشريه موندودپورتيوو، پپ گوارديولا، سرمربي اسپانيايي تيم فوتبال بايرن مونيخ امشب (شنبه) به اسپانيا باز خواهد گشت تا تاسف خود را به خانواده تيتو ويلانوواي فقيد ابراز کند و به آنها تسليت بگويد.

ويلانووا، دستيار پيشين گوارديولا در بارسلونا طي سال‌هاي 2008 تا 2012 روز گذشته (جمعه) در اثربيماري سرطان درگذشت و با رفتن‌اش دنياي فوتبال را در شوک و اندوه فرو برد. بسياري از اهالي فوتبال به خبر درگذشت سرمربي فصل گذشته بارسا واکنش‌ نشان دادند اما گوارديولا هنوز در اين خصوص اظهارنظري نداشته است که طبق ادعاي نشريه اسپورت کاتالونيا دليل آن نامساعد بودن شرايط روحي او پس از شنيدن اين خبر بوده است.

امروز اما نشريه موندو دپورتيوو اعلام کرد که گوارديولا قصد دارد پس از بازي تيمش و وردربرمن در آليانتس آره‌نا در هفته سي‌ودوم بوندس‌ليگا سفر کوتاهي به کشور خود داشته باشد و در آن با اعضاي خانواده تيتو ويلانووا ملاقات کند.

براساس اين گزارش گوارديولا را در اين سفر دستياران او، مانوئل استيارته، لورنزو بوئن‌ونتورا، کارلس پلانچارت و دومنک تورنت که سابقه کار در کنار ويلانووا را نيز دارند، همراهي خواهند کرد. با اين حال به نظر نمي‌رسد که پپ گوارديولا بتواند در مراسمي که روز دوشنبه براي گراميداشت ياد ويلانووا در بارسلونا برگزار مي‌شود، شرکت کند چرا که او بايد تيمش را براي مصاف سه‌شنبه شب برابر رئال مادريد در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.