شنبه، ۱۲ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۰

فرماندار رودسر گفت: بارندگی اخیر در شهرستان به صورت آبگرفتگی معابر و عادی بوده و خوشبختانه شرایط بحرانی نداشتیم. امیر جانبازی فرماندار رودسر…

فرماندار رودسر گفت: بارندگی اخیر در شهرستان به صورت آبگرفتگی معابر و عادی بوده و خوشبختانه شرایط بحرانی نداشتیم.

امیر جانبازی فرماندار رودسر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه گیلان، از سقوط یک دستگاه پیکان با دو نفر سرنشین در مسیر زیرگذر پل رحیم آباد خبر داد و گفت: بارندگی اخیر در شهرستان به صورت آبگرفتگی معابر و عادی بوده و خوشبختانه شرایط بحرانی نداشتیم، مگر حادثه روز گذشته که متاسفانه یک خودروی پیکان با دو سرنشین در حال عبور از منطقه رحیم آباد بود که از مسیر خود منحرف و به درون رودخانه سقوط کرد.

وی افزود: این حادثه عصر دیروز رخ داد که پس از اطلاع، نیروهای امدادی در محل حضور پیدا کرده و تلاش خود را برای نجات دو سرنشین پیکان آغاز نمودند و با تلاش ماموران جوان 20 ساله نجات یافته و به بیمارستان منتقل شد ولی متاسفانه تاکنون جستجو برای یافتن فرد دوم (عموی جوان) به نتیجه نرسیده است و نیروهای هلال احمر و امدادی و مردمی هم‌چنان در حال پیگیری و جستجو هستند.

فرماندار رودسر ادامه داد: پل اصلی رحیم آباد در سیل سال ۹۲ تخریب شده بود که با ورود به فصل سرما و بارش باران تلاش خواهد شد تا با برنامه‌ریزی و اختصاص بودجه لازم تکمیل پروژه ساخت پل جدید رحیم آباد تسریع شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.