دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۲۰

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، دکتر محمد سلطانی فر، در دومین نشست اساتید و مدیران روابط عمومی ،افزود:روابط عمومی…

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، دکتر محمد سلطانی فر، در دومین نشست اساتید و مدیران روابط عمومی ،افزود:روابط عمومی ها باید سازمان خود را نقد کنند و اگر به این امر توجه نشود مرگ روابط عمومی ها حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه هر وسیله ای پیام خود را به همراه دارد،اظهارداشت:روابط عمومی امروز به درستی درکشور حوزه ارتباطات را مصادره کرده و نام خود را در کنار هفته گرامیداشت ارتباطات قرار داده است.

این استاد رشته ارتباطات با اشاره به اینکه روابط عمومی الکترونیک بر روی این مسیر تکیه کرده که روابط عمومی نوعی رسانه است ، افزود: حقیقت این است که روابط عمومی و رسانه یکی هستند و تنها تفاوت آنها بستر نقد موجود در رسانه هاست که البته باید این بستر در روابط عمومی ها نیز ایجاد شود زیرا در این صورت تنها مجیزگوی سازمان می شوند.

دومین نشست اساتید و مدیران روابط عمومی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه در هتل ارم تهران برگزار شد.

اجتمام** 3377

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *