چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۴۷

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر  ظهر چهارشنبه  وارد شهرستان سلطانیه از توابع استان زنجان و در ابتدای ورود به شهرستان تاریخی…

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر  ظهر چهارشنبه  وارد شهرستان سلطانیه از توابع استان زنجان و در ابتدای ورود به شهرستان تاریخی سلطانیه به اتفاق هیات همراه با حضور در گلزار شهدای این شهر با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید پیمان کردند.

امام جمعه شهرستان سلطانیه با بیان اینکه  این شهرستان ظرفیت های بالقوه در حوزه های مختلف دارد گفت: سلطانیه به عنوان قطب گردشگری شمالغرب کشور می تواند زمینه ساز تحولی بس بزرگ برای استان زنجان باشد.

حجت الاسلام محمد نوری با بیان اینکه تاکنون استفاده مناسب از ظرفیت ای شهرستان سلطانیه نشده است افزود: دولت تدبیر  امید در حوزه های مختلف بخصوص حوزه گردشگری نگاه ویژه به شهرستان سلاطنیه داشته باشد.
 
وی سفر رییس جمهوری و هیات همراه به زنجان را فرصتی بزرگ برای شناخت ظرفیت های این استان و تحول در عرصه های مختلف توسعه ای مناطق مخنلف استان زنجان عنوان کرد و  ادامه داد: مردم همواره با حضور پرشور و گسترده در عرصه های مختلف پشتیبان نظام اسلامی بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.