سلفی عجیب
سلفی عجیب

افزایش آمار مرگ و میر به هنگام تهیه عکس های سلفی عجیب !

افزایش آمار مرگ و میر به علت گرفتن عکس های سلفی عجیب، یکی از مهمترین عوامل مرگ انسانها در دوران جاری است چرا که طی یک گزارش از آمار منتشره ۲۹ ماهه تا اتنهای ماه سپتامبر ۲۰۱۶ نشان می دهد که در این مدت بیش از ۱۲۷ نفر به علت گرفتن عکس سلفی جان خود را از دست داده اند . برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .گرفتن عکس سلفی  عجیب بسیار جذاب است اما قطعا ارزش این را ندارد که جان خود را برای آن به خطر بیاندازیم . به تازگی گزارشی توسط کارشناسان دانشگاه کارنگی ملون و گروهی از دانشگاه‌ های هندی تهیه شده است که نشان می دهد آمار مرگ و میر به علت گرفتن عکس سلفی به شدت در حال افزایش است .

در این گزارش آمده که در ۲۹ ماه بیش از ۱۲۷ انسان به علت گرفتن عکس های سلفی عجیب جان خود را از دست داده اند. به این معنا که اگر پای عکس سلفی وسط نبود هیچ اتفاقی برای آنها نمی افتاد .البته باید گفت که در حدود ۶۰ درصد از این حوادث در کشور هند اتفاق افتاده و حدود ۶٫۵ درصد آن نیز در آمریکا بوده است . ۷۰ درصد از کشته شدگان تنها ۲۴ و یا کمتر از این سن داشته اند .اما جالب است بدانید با وجود علاقه بسیار زیاد خانوم ها به گرفتن عکس های سلفی بیش از ۷۵ درصد از این کشته شدگان از آقایان بوده اند .

حال باید دانست که ۸ فاکتور رایج در مرگ به علت عکس های سلفی عجیب در ارتفاع، آب، ارتفاع و آب، قطار، سلاح، وسایل نقلیه، الکتریسیته و حیوانات هستند و شما نیز اگر قصد دارید در یکی از این فضاها عکس سلفی بگیرید باید بدانید که خود را در معرض خطر مرگ قرار داده اید .

افزایش آمار مرگ و میر به هنگام تهیه عکس های سلفی عجیب در برخی از کشور ها تا حدی نگران کننده است که برای آن قوانینی نیز وضع شده است . بطور مثال در ژاپن هیچ کس در مترو حق استفاده از مونوپاد را ندارد و یا در دیزنی نیز استفاده از مونوپاد غیر مجاز اعلام شده است.

با هم در میهن پست تصاویری از شیوه های تهیه عکس های سلفی عجیبی و خطرناک را تماشا می کنیم.

منبع : phonearena

7 دیدگاه

  1. سلفی انقد ارزش نداره که با جونت بازی کنی

  2. هر چیزی در حد خودش باارزش و جالبه

  3. عکس سلفی باید چقدر با ارزش باشه که بخاطرش بمیری

  4. ۱۲۷نفر امار کمی نیست

  5. چه سلفی های وحشتناکی

  6. مثلا اینا میخوان بگن ما زرنگیم!!!!!!

  7. این امار جای تاسف داره

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*