سه شنبه، ۰۱ خرداد ۹۷ - ۰۹:۱۱
سلفی هوایی

ساخت پهباد AirSelfie پرنده ای سبک و کارآمد برای تهیه سلفی هوایی توسط یک تیم چند ملیتی از کشور های انگلستان ، چین…

ساخت پهباد AirSelfie پرنده ای سبک و کارآمد برای تهیه سلفی هوایی توسط یک تیم چند ملیتی از کشور های انگلستان ، چین و ایتالیا انجام شده است و این دوربین می تواند در حین پرواز، عکسبرداری و فیلمبرداری را با کیفیت و نمایی عالی انجام دهد.  برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .پهباد AirSelfie به لحاظ طراحی ویژه ای که دارد می تواند در هوا معلق بماند، حین پرواز بر روی منطقه خاصی زوم کند و از آن ناحیه تصاویر با کیفیت بالا به ثبت برساند. تمام سخت افزار های آن در یک بسته بندی کوچک قرار داده شده و به همین خاطر  هر زمان که مورد نیاز نباشد به راحتی در در داخل جلد گوشی هوشمند جای داده می شود.

سلفی هوایی اگر چه به تازگی در بین مردم رایج شده است اما بیشتر از زمانی که عکس های سلفی بین مردم رواج یافته دوربین های زیادی همانند پهباد AirSelfie نیز برای سلفی بازها وارد بازار شده است.

برای مثال، یکی از این پهبادها شبیه دستبندی است که به دور مچ بسته می شود و یک نوع دیگر هم به شکل کتاب بسته می شود. یا پهباد دیگری در شکل و شمایل یک بطری کوچک ساخته شده است اما همه این ها به لحاظ کوچکیِ اندازه به پهباد AirSelfie نمی رسند که بتوان آن را داخل جلد گوشی قرار داد و این ابداع جدید تولیدکنندگان است.

این پهباد می تواند با استفاده از وای فای گوشی به سیستم های اندروید یا ios وصل شود بنابراین کاربران می توانند با برنامه های نصبی بر روی موبایل خود این دوربین را فعال و تنظیم کنند. در زمان گرفتن عکس سلفی هوایی کاربر می بایست برای عکس های دور و نزدیک پهباد را دور و یا نزدیک سازد اما ساز و کار طراحی این پهبادها به گونه ای بوده است که سه حالت مختلف پرواز به اضافه حالت سلفی برای پهپاد در نظر گرفته شده است و به نظر می رسد مابین تمام دوربین های سلفی، ساده ترین شکل ظاهری ممکن را داشته باشد.

با هم در میهن پست تصاویری از دوربین هوشمند پرنده برای گرفتن سلفی هوایی را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع : kickstarter[/highlight]

3 دیدگاه برای “پهباد AirSelfie پرنده ای سبک و کارآمد برای تهیه سلفی هوایی”

  1. چکاوک گفت:

    این خیلی به کارمون میاد

  2. راما گفت:

    به صورت فول اچ دی ضبط میکنه خیلی خوبه

  3. hamed گفت:

    بسیار زیبا و عالی با کارآمد بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.