پنجشنبه، ۰۴ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۵۲

به گزارش خبرگزاری مهر، علی حیدری با بیان اینکه سم‌پاشی هتلهای امسال برای ششمین سال متوالی اسکان زائران در عراق صورت می‌گیرد، گفت:…

به گزارش خبرگزاری مهر، علی حیدری با بیان اینکه سم‌پاشی هتلهای امسال برای ششمین سال متوالی اسکان زائران در عراق صورت می‌گیرد، گفت: فعالیت سم‌پاشی هتلهای عراق، به منظور سموم‌زدایی در جهت تامین و حفظ بهداشت و نظافت،‌ هر ساله در فصل فروردین و اردیبهشت که زمان تخم‌گذاری بیشتر حشرات است صورت می‌گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فعالیت سم‌پاشی هتلها از روز گذشته در عراق شروع شده است، تصریح کرد: تمام هتلهای اسکان زائران ایرانی در عراق سم‌پاشی و سم‌زدایی می‌شوند.

معاون عتبات عالیات مرکزپزشکی حج  وزیارت جمعیت هلال احمر با بیان اینکه سم‌زدایی هتلها در ساعات صبح تا ظهر که زائران در محل اقامت خود حضور ندارند صورت می‌گیرد، بیان داشت: اتاق‌ها، محل سرو غذا، سرویس‌های بهداشتی و تمام مکان‌ها با سموم ویژه که پس از استفاده مشکلی برای زائران ایجاد نمی‌کند، سم‌پاشی می‌شود.

حیدری با بیان اینکه سم‌پاشی هتلهای عراق به ۲۵ روز زمان نیاز دارد، افزود: فعالیت سم‌پاشی از روز گذشته و به مدت ۱۰روز در کربلا آغاز شده و پس از آن ۱۰روز در نجف اشرف و سپس ۵ روز در شهر کاظمین انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.