پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۵

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز نصیری ظهر پنج شنبه در جلسه برنامه ریزی برای برگزاری همایش “بررسی موانع توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی…

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز نصیری ظهر پنج شنبه در جلسه برنامه ریزی برای برگزاری همایش “بررسی موانع توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی لرستان” اظهار داشت: محور حرکت مدیریت ارشد لرستان به سمت توسعه در ابعاد مختلف است.

وی با بیان اینکه این حرکت یک حرکت با چشمان باز و کارشناسی است ادامه داد: در این راستا گام های پخته و حساب شده برداشته می شود و تلاش می کنیم از سعی و خطا پرهیز کنیم.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان با بیان اینکه چشم انداز توسعه استان در ابعاد مختلف مشخص است ادامه داد: در این راستا سند چشم انداز 1404 وجود دارد که بر اساس آن سند ملی توسعه استان و همچنین سند آمایش استان نیز تدوین شده است.

نصیری از سند آمایش استان به عنوان برنامه لرستان برای حرکت به سمت توسعه یاد کرد و گفت: برگزاری همایش “بررسی موانع توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی لرستان” می تواند در مسیر توسعه استان موثر باشد.

وی با تاکید بر ضرورت شناسایی گستره مخاطبان این همایش تصریح کرد: محورهای همایش باید پیرامون بسترسازی برای بهبود فضای کسب و کار استان، پتانسیلهای لرستان برای توسعه و مزیت های رقابتی استان باشد.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان بر ضرورت تدوین گردش کار همایش از سوی دبیرخانه تاکید کرد و گفت: دخیل کردن دستگاههای مختلف متناسب با محورها و موضوعات همایش از جمله دستگاههای اقتصادی از دیگر ضرورت ها در این بخش است.

نصیری ادامه داد: همچنین می توان از ظرفیت اتاق بازرگانی خرم آباد به عنوان نماینده بخش خصوصی در این همایش بهره برد که این موضوع نیز می تواند موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.