یکشنبه، ۲۶ آذر ۹۶ - ۰۹:۱۳
سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی

نگهداری از سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی در موزه ای روستایی در ژاپن این روزها در حالی مورد توجه گردشگران و بخصوص کاربران…

نگهداری از سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی در موزه ای روستایی در ژاپن این روزها در حالی مورد توجه گردشگران و بخصوص کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که این موزه در فاصله ۲ ساعته از شهر توکیو قرار دارد و در آن سنگ هایی عجیبی مشابه صورت انسان  به نمایش گذشته شده است که در طول ۵۰ سال جمع آوری شده اند است. در ادامه برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست  همراه باشید .
اگر روی گذرتان به کشور پر جنب و جوش ژاپن افتاد بد نیست  که در کنار سایر برنامه های توریستی خود سری هم به موزه سنگ های طبیعی روستای Chichibu شهر توکیو بزنید و از موزه ای این روستا که سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی را نگهداری می کند، دیدن نمایید.

سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی را به صورت تصادفی در هر جای این کره خاکی می توان یافت اما آن چه را که در موزه روستایی Chichibu شهر توکیو ژاپن می توان دیده بسیار متفاوت ، متنوع و مهمتر از همه طبیعی هستند که در ان موزه روستایی توسط علاقه مندان به طبیعت گردهم آمده اند.

روستای Chichibu که این روزها به واسط موزه سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی مورد توجه قرار گرفته است درست با شهر زیبای توکیو دو ساعت فاصله دارد و دقیقا در شمال غربی آن قرار گرفته است.

در این موزه ی عجیب که بر پایه نگهداری و نمایش سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی شکل گرفته است در مجموعه ۱۷۰۰ سنگ مشاهده می شود که ۹۰۰ عدد از آن ها مشابه و تمثالی از چهره های متنوع انسان ها هستند .

نکته قابل توجه در مورد این سنگ ها این است که در میان آن ها سنگ هایی با چهره افراد مشهور نیز به چشم می خورد برای مثال چهره الویس پریسلی یا شخصیت کارتونی ای تی در بین این سنگ ها دیده می شود.

اگر چه مالک این موزه در سال ۲۰۱۰ میلادی از دنیا رفته اما با مرگ او این مکان تعطیل نشد و همچنان برای بازدید عموم در دسترس است و در حال حاضر دختر او مسئولیت نگهداری از این موزه را بر عهده دارد .

با هم در میهن پست تصاویر جذاب از موزه ای از سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی را تماشا می کنیم.منبع 

 

[highlight]منبع[/highlight]    pichome

5 دیدگاه برای “نگهداری از سنگ هایی با شکل و شمایل انسانی در موزه ای روستایی در ژاپن !”

 1. کامروا گفت:

  من از بچگی عاشق این کار بودم ولی خانوادم نمیزاشتن

 2. میترا گفت:

  چه کلکسیون جالبی

 3. شیلا گفت:

  خیلی خوشم اومد.ایول

 4. طوطیا گفت:

  این سنگ ها چه اشکال جالبی دارن

 5. شهرزاد گفت:

  الحق و الانصاف که جای این سنگ ها باید موزه باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.