پنجشنبه، ۰۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۳

ˈمظفر محمدخانیˈ روز پنجشنبه در گزارشی به ایرنا افزود: این افراد روز چهارشنبه در منطقه چشمه شاه پسند جنگل ابر مفقود شده بودند….

ˈمظفر محمدخانیˈ روز پنجشنبه در گزارشی به ایرنا افزود: این افراد روز چهارشنبه در منطقه چشمه شاه پسند جنگل ابر مفقود شده بودند.

وی گفت: یک اکیپ امدادی هلال احمر شاهرود با تلاش دو ساعته موفق شد سه جوان را که در جنگل ابر شاهرود گم شده بودند نجات دهند.

محمدخانی یادآور شد: بدنبال تماس تلفنی مردمی با شماره 112 (ندای امداد) مبنی بر گم شدن سه نفر از شهروندان شاهرودی در منطقه چشمه شاه پسند جنگل ابر در ساعت 13:15 دقیقه روز چهارشنبه یک اکیپ امدادی از پایگاه امداد و نجات بین شهری خرقانی شامل یک دستگاه آمبولانس و دو نفر نیروهای امدادی به منطقه اعزام شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان افزود: پس از دو ساعت تلاش امدادگران هلال احمر شاهرود ساعت 15:15دقیقه این افراد در جنگل پیدا و به مکان امن و خارج از جنگل منتقل شدند.

جنگل ابر یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان شاهرود است که به دلیل نزدیکی ابر با زمین و پوشش خیلی زیاد آن در این جنگل آن را به ˈجنگل ابرˈ معروف کرده است.ک/1

599/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.