یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۸

حجت الاسلام والمسلمین ˈرمضانعلی پاکیزهˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا حجم سرمایه گذاری برای انجام این طرح ها را…

حجت الاسلام والمسلمین ˈرمضانعلی پاکیزهˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا حجم سرمایه گذاری برای انجام این طرح ها را 117میلیون تومان و از محل منابع اوقاف اعلام کرد.

وی ادامه داد: از شهریور ماه سال گذشته تاکنون 731میلیون تومان نیز به بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستانها کمک مالی شده است.

وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت بیش از 118میلیون تومان به مسجد شهرستان رودسر و 76میلیون تومان هم به مساجد املش که در مجموع حدود 400مسجد را شامل می شود کمک های مالی شده است.

در شهرستانهای رودسر و املش در شرق گیلان حدود 200بقعه متبرکه وجود دارد.ک/3

*********

رییس اداره تبلیغات اسلامی رودسر از اعزام 92روحانی اعزامی از قم برای توسعه و نشر معارف دینی و اسلامی و آگاهی بخشی از مسائل دینی و مذهبی مردم طی ایام ماه رمضان در 165مسجد روستایی و شهری این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین ˈستار علی نژادˈ روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: علاوه بر این برنامه های فرهنگی، قرآنی، اقامه نماز ، تبیین و تشریح مسائل دینی و سی روز با قرآن از دیگر برنامه هایی است که طی ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان برگزار می شود.

شهرستانهای رودسر و املش در شرق مرکز استان گیلان بیش از 200هزار نفر جمعیت دارند.ک/3

********

در آیینی با حضور جمعی از مسوولان شهرستان رودسر به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه نقاشی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر گشایش یافت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر در جریان راه اندازی این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این نمایشگاه از نوع ترکیبی و مفهومی از هنرمند نقاش ˈمحمد امین زیاره جزیره ˈعضو انجمن هنرهای تجسمی استان خوزستان و از شهرستان آبادان است، گفت: این نمایشگاه در قالب 25اثر در زمینه های ترکیبی و مفهومی با موضوع اجتماعی، فرهنگی، هنری به مدت هفت روز به دید علاقه مندان گذاشته شده است.

ˈاسماعیل صفری ˈافزود: علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه صبح ها و عصرها به اداره ارشاد مراجعه کنند.

ˈمحمدامین زیاره جزیره ˈ دانشجوی رشته امور اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش که این نمایشگاه از سوی وی راه اندازی شده در گفتگو با خبرنگار ایرنا، هدف از این اقدام را محقق شدن سال به سال شعار اقتصاد و فرهنگ اعلام و گفت: از این طریق خواستم این شعار را در قالب نقاشی تبلور و نهادینه کنم.

شهرستان رودسر در شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.ک/3

7290/ 603

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *