پنجشنبه، ۰۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۲

به گزارش خبرنگار مهر ،حسن خیریانپور عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد با اشاره…

به گزارش خبرنگار مهر ،حسن خیریانپور عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد با اشاره به وجود 22 شهرستان مازندران گفت : هر شهرستان امور اولویت دار خود که تا پایان سال باید اجرا شود را به دستگاهها اعلام و تمام دستگاهها نیز باید برای این 22 شهرستان در زمینه های مربوط به خود برنامه اجرایی داشته باشند که تا اسفند ماه اجرا شود.

وی افزود : بر اساس مصوبات جلسات شورای عالی کشور و ابلاغیه رئیس جمهور در راستای سیاست کلی ابلاغی مقام رهبری 8 برنامه برای نقشه راه و اصلاح نظام اداری احصاء و به دستگاه اجرائی ابلاغ شده است.

وی گفت : ارزیابی مدیران بر اساس این 8 مورد انجام خواهد شد که جمع کل آن هزار امتیاز خواهد بود و کمیته ارزیابی عملکرد در حوزه معاونت توسعه منابع انسانی تشکیل خواهد شد.

خیریانپور اظهار کرد : موافقت نامه ای بین وزیر کشور و توسعه منابع انسانی کشور صورت گرفته تا استانداریها ضمن ابلاغ برنامه سال 93 و تسهیل آن در سازمانهای استان به اجرا در آورند.

وی در پایان گفت: تمام 57 دستگاه اجرایی مکلفند طبق برنامه زمان بندی معلوم گزارش خود را مبنی بر برنامه پیشنهادی برای شهرستانهای استان به استانداری ارسال کنند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *