چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۵۲

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ با برترین‌ها نام بسته جدیدی در دریچه فناوی اطلاعات است، هدف این بسته معرفی مجموعه‌ای از…

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ با برترین‌ها نام بسته جدیدی در دریچه فناوی اطلاعات است، هدف این بسته معرفی مجموعه‌ای از نرم افزارهای کاربردی در یک بسته می‌باشد به صورت دانلود رایگان. در این بسته نرم افزارهایی حرفه‌ای برای دوچرخه سواران، برای آنهایی که پیاده روی می‌کنند و کسانی که به تناسب اندام خود اهمیت زیادی می‌هند را آماده کرده‌ایم.

اگر دوچرخه سوار هستید و در طول روز زیاد دوچرخه سواری می‌کنید و یا برای ورزش کردن دوچرخه سواری می‌کنید حتما اپلیکیشن Runtastic Road Bike PRO را روی گوشیتان نصب کنید و هنگام دوچرخه سواری آن را همراه خود داشته باشید. شاید بگویید چرا؟

برای اینکه این برنامه گوشی شما را تبدیل به یک مکمل عالی برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه شما تبدیل خواهد کرد، ۵۰ ویژگی متفاوت از جمله امکان ثبت مسیر با بهره گیری از GPS، ثبت مسافت پیموده شده، سرعت و کالری سوزانده شده و… ورزش دوچرخه سواری را برای شما لذت بخش خواهد کرد.

 برای دانلود اینجا کلیک کنید برای دانلود اینجا کلیک کنید


دو مادر ورزش‌هاست، این جمله را بارها شنیده‌ایم. اما اگر شما هم به تناسب اندام و ورزش دو علاقه دارید یا حتی برای تفریح می‌دوید، دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی می‌کنید این اپلیکیشن رایگان یکی از بهترین موارد برای آنالیز ورزش و فعالیت‌های ورزشی شما خواهد بود.

Runtastic قادر است با استفاده از GPS و دیگر سنسورها هنگام دویدن زمان، سرعت، ارتفاع، مسافت، میزان کالری مصرف شده، ضربان قلب و… را نمایش داده و ثبت ‌کند. این برنامه سپس می‌تواند اطلاعات فعالیت‌های شما را بر روی نقشه ثبت کرده و با نمودارهایی متغیرهای مختلفی مانند سرعت و ارتفاع را در هر فعالیت به تصویر بکشد.

 برای دانلود اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.