یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۲:۲۷

به گزارش خبرگزاري مهر، حمید سوریان که در این رقابتها در وزن 66 کیلوگرم به میدان رفته است، پس از استراحت در دور…

به گزارش خبرگزاري مهر، حمید سوریان که در این رقابتها در وزن 66 کیلوگرم به میدان رفته است، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل ادگارس وینکاتیس از لیتوانی با نتیجه 5 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم نیز مقابل ادگار میلکوموف از لهستان با نتیجه 7 بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. سوریان در این مرحله مقابل میشل کاسلا از لهستان با نتیجه 8 بر 2 به برتری رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار پایانی دومینک اتلینگر از کرواسی است.

در وزن 59 کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل الکساندر گری بین سیکوف از آلمان با نتیجه 11 بر 4 به برتری دست یافت، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایوان کوی لاکوف کشتی گیر مطرح روس و نایب قهرمان جهان در سال 2013 با نتیجه نزدیک 2 بریک شکست خورد. بهشتی با توجه به حضور کوی لاکوف در دیدار پایانی به گروه شانس مجدد راه یافت. وی ابتدا باید به مصاف تونومیر سوکول از کرواسی برود و در صورت برتری فردا برای کسب مدال برنز با سوسلان دوروف از بلاروس روبرو می شود. در این وزن کوی لاکوف از روسیه و آنگلوف از بلغارستان فینالیست شدند.

در وزن 85 کیلوگرم مجتبی کریم فر در دور نخست مقابل موسار داگوچف از روسیه با نتیجه 6 بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم مقابل دنیس کودلا از آلمان با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کریم فر در این مرحله مقابل جاوید حمزاتوف کشتی گیر سرشناس بلاروسی و نفر سوم جهان در سال 2013 میلادی با نتیجه 8 بر صفر به برتری دست یافت و فینالیست شد. حریف نماینده شایسته کشورمان در دیدار پایانی ملونین نومونوی نفر دوم جهان و نفر سوم اروپا از فرانسه است.

این مسابقات طبق برنامه مسئولان برگزاری رقابتها، امروز در مرحله مقدماتی تا شانس مجدد و فردا با رقابتهای رده بندی و فینال برگزار خواهد شد.

فرنگی کارانی از 14 کشور فنلاند، گرجستان، آلمان، روسیه، بلاروس، ایران، لهستان، فرانسه، بلغارستان، اسلوونی، جمهوری چک، اوکراین، کرواسی و لیتوانی در این رقابت ها حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.