پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۵

بوسني و هرزگوين در اولين ديدار خود در جام جهاني برابر آرژانتين با نتيجه 2 بر يک شکست خورد و در دومين ديدار…

بوسني و هرزگوين در اولين ديدار خود در جام جهاني برابر آرژانتين با نتيجه 2 بر يک شکست خورد و در دومين ديدار خود بايد برابر نيجريه ديدار کند.

به نقل از ايسنا، سافت سوسيچ سرمربي بوسني درباره شانس تيمش براي موفقيت در جام جهاني گفت: تساوي نيجريه و ايران نتيجه خوبي براي ما بود. اکنون همه چيز به خودمان بستگي دارد . در صورتي که برابر نيجريه به تساوي برسيم و ايران را ببريم مي توانيم به مرحله بعد جام جهاني صعود کنيم. در گروه ما هيچ چيز قطعي نيست . مهم ترين موضوع براي ما اين بود که نيجريه نتوانست پيروزشود و اين براي ما بسيار ارزشمند است چرا که رقيب اصلي ما در اين گروه نيجريه است.

سافت سوسيچ به همراه بازيکنانش ديدار نيجريه و ايران را تماشا کرده است و همچنين يک جاسوس را نيز براي ارزيابي اين دو تيم به ورزشگاه فرستاد.

سرمربي بوسني در ادامه گفت: ديدار ما برابر نيجريه ديدار نزديک و حساسي خواهد بود چرا که هر دو تيم تلاش خواهند کرد تا با پيروزي در اين ديدار خودشان را به مرحله بعدي جام جهاني برسانند. نيجريه در يددار برابر ايران از لحاظ ساختار بازي تيم قدرتمندي بود و توانست بازي بهتري از خود نشان دهد . از طرفي نيجريه در بازي آخر براي بعدي بايد به مصاف آرژانتين برود که شانس پيروزي کمي دارد و به همين خاطر تلاش زيادي براي برد در اين ديدار خواهد داشت . بايد خيلي هوشيارانه به مصاف حريف خود برويم . همه چيز به خودمان بستگي دارد و مي توانيم با کسب 4 امتياز از دو بازي بعدي خودمان به مرحله بعد صعود کنيم.

بوسني و هرزگوين که اولين حضورش را در جام جهاني تجربه مي کند در بازي اول برابر آرژانتين با نتيجه 2 بر يک شکست خورد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.