پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۹

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، سافت سوسیچ پس از پیروزی تیمش برابر ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی در جمع خبرنگاران…

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل، سافت سوسیچ پس از پیروزی تیمش برابر ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه مونته نوا شهر سالوادور ضمن بیان این مطلب افزود: من تبریک می گویم به بازیکنانم به خاطر این پیروزی. ایران هم فرصت هایی داشت که بازی را ببرد اما ما فرصت های بیشتری ایجاد کردیم و در طول 90 دقیقه بهتر بازی کردیم و بیشتر می خواستیم ببریم.

وی افزود: من برای ایران متاسفم که نتوانست به پیروزی برسد. آنها اگر می بردند می توانستند به مرحله بعدی صعود کنند اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تیم ملی بوسنی ادامه داد: این آخرین بازی بود که من روی نیمکت تیم ملی بوسنی می نشستم مسئولیت من در این تیم تمام شد و دیگر قراردادی ندارم.

سوسیچ با بیان اینکه تیمش برای خداحافظی آبرومند در دیدار برابر ایران به میدان رفت خاطرنشان کرد: ما می توانستیم در مرحله بالاتری باشیم. اگر در دیدار برابر نیجریه داور عملکرد بهتری داشت قطعا ما می توانستیم یک مرحله بالاتر برویم. اما وقتی این اتفاق رخ نداد تلاش کردیم وداع شیرینی با جام جهانی داشته باشیم. به همین خاطر برای رسیدن به پیروزی برابر ایران وارد زمین شدیم

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در مورد سیستم بازی ایران در این بازی گفت: ایران تیم دفاعی بود. امروز هم برابر ما همینطور بود. سبک بازی ما نیست که دفاعی بازی کنیم. ما سعی کردیم فرصت ایجاد کنیم. ایران احتیاج داشت ببرد اما نمی دانم چرا بازهم دفاعی بازی می کرد. حس کردم که آنها می خواستند به تساوی برسند. این تصور من است.

سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی در ادامه پاسخش به پرسش خبرنگار مهر خاطرنشان کرد: شاید ایرانی ها به اینطور بازی عادت کرده اند. اگر شما برای مدت زیادی اینطور بازی کنند نمی توانند از تدافعی به تهاجمی تغییر پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.