چهارشنبه، ۲۲ آبان ۹۸ - ۱۰:۰۳
سوغات تایلند

سوغات تایلند در حالی مورد توجه اکثر گردشگرانی است که به این کشور سفر میکنند که بسیار متنوع بوده و در رنج های…

سوغات تایلند در حالی مورد توجه اکثر گردشگرانی است که به این کشور سفر میکنند که بسیار متنوع بوده و در رنج های قیمتی مختلفی می توان آنها را تهیه کرد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

سنگ های قیمتی تایلند: در میان سوغات تایلند سنگ های قیمتی این کشور از همه ارزشمندتر هستند. البته شما باید دانش کافی برای خرید سنگ های قیمتی داشته باشید.

سوغات تایلند

خوراکی های تایلند: بی شک هیچ چیز بهتر از خوراکی های لذیذ و محلی یک کشور نمی تواند رنگ و بوی آن را به ارمغان بیاورد.

سوغات تایلند

ادویجات تایلندی: سبک آشپزی در کشورهای جنوب شرقی آسیا بسیار دوست داشتنی و متفاوت است. مردم در این کشور از ادویجاتی استفاده می کنند که بهترین آنها در هر جایی از جهان پیدا نمی شود.

سوغات تایلند

پارچه های ابریشم تایلندی: این سوغات تایلند نیز در کنار انواع سنگ ها جزو هدایای بسیار ارزشمند به شمار می آید.

سوغات تایلند

روغن محلی ماساژ تایلندی: ماساژ تایلندی در سراسر جهان بسیار معروف است و حتی انواع آن تدریس نیز می شود. توصیه می کنم از روغن های سنتی ماساژ در تایلند تهیه کرده و به عنوان سوغات با خود به همراه بیاورید.

سوغات تایلند

مجسمه فیل: در گوشه و کناره بازارهای تایلندی مجسمه های کوچکی به فروش می رسند که به نوعی نماد کشور تایلند هستند. داشتن یکی از آنها باعث می شود هیچ وقت فراموش نکنید که سفری به تایلند داشته اید.

سوغات تایلند

دست سازه تایلندی: دست سازه های هنری نیز در بازارهای محلی تایلند زیاد دیده می شوند. شاید یک جواهر دست ساز تایلندی یادگار خوبی از سفر به این کشور باشد.

سوغات تایلند

ظروف سنتی تایلند: اگر قصد دارید برای یک خانواده سوغاتی از تایلند تهیه کنید ظروف سرامیکی انتخاب مناسبی به شمار می آید.

سوغات تایلند

وسایل کنده‌کاری شده چوبی: جالب است بدانید هنرمندان تایلندی و بخصوص هنرمندان شهر چیانگ مای، در هنر کنده‌ کاری چوبی مهارت خاصی دارند. پس بد نیست شما نیز از این زیبایی بهره ببرید.

سوغات تایلند

[highlight]منبع: theitravelchannel[/highlight]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *