چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۲

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره که با محوریت زیارت آل یاسین برگزار می شود، تعمیق بعد معرفتی جوانان مساجد در حوزه مهدویت…

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره که با محوریت زیارت آل یاسین برگزار می شود، تعمیق بعد معرفتی جوانان مساجد در حوزه مهدویت و نیز گسترش فرهنگ مهدوی و ایجاد پیوند قلبی جوانان با امام زمان(عج) را جزو اصلی ترین اهداف خود قرار داده است.

قرائت زیارت آل یاسین در کانون های مساجد کشور در شب و روز نیمه شعبان، قرائت زیارت آل یاسین در 3000 کانون مساجد کشور در روزهای جمعه بعد از نماز مغرب و عشاء (از نیمه شعبان تا 9 ربیع الاول)، طرح هزاران ختم قرآن کریم از نیمه شعبان(23 خرداد) تا 9 ربیع الاول(11 دی) و همچنین طرح ختم میلیونها ذکر صلوات با نیت سلامتی و تعجیل در امر فرج امام زمان(عج) از جمله بخش های مختلف این جشنواره است.

مسابقه خوشنویسی از عبارات زیارت آل یاسین، مسابقه شعر با محوریت آل یاسین و مسابقه اینترنتی مفاهیم زیارت آل یاسین از دیگر قسمتهای سومین جشنواره مهر بیکران است.

سومین جشنواره مهر بیکران روز 11 دی ماه همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) معرفی می شوند.

سومین جشنواره مهر بیکران به همت ستاد عالی کانون های مساجد کشور و با همکاری دبیرخانه کانون های مساجد استان همدان و کانون تخصصی ریحانة النبی(س) همدان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.