شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این جشنواره که از روز پنجشنبه در مصلی نماز جمعه گرگان در حال برگزاری است 50 شرکت و…

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این جشنواره که از روز پنجشنبه در مصلی نماز جمعه گرگان در حال برگزاری است 50 شرکت و واحد تولید گل و گیاه شرکت کرده اند.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری گرگان صبح شنبه گفت: با توجه به این که زندگی جوامع امروزی آپارتمان نشینی است حضور گل و گیاه در منازل برای ایجاد آرامش روحی ارزش و نقش بیش تری می یابد.

ˈموسی الرضا صفریˈ اظهار کرد: افزایش سرانه مصرف گل و گیاه در منازل، ارتقاء روحیه گل دوستی و گل پروری در بین خانواده ها، حمایت از تولیدکنندگان داخلی، ایجاد حس رقابت بین تولیدکنندگان داخلی و افزایش سرسبزی و زیبایی شهر گرگان از جمله اهداف برپایی این جشنواره است.

مدیرﻋﺎﻣﻞ ﺳﺎزﻣﺎن ﭘﺎرک هﺎ و ﻓﻀﺎی ﺳﺒﺰ ﺷهرداری ﮔﺮﮔﺎن یادآور شد: برگزاری دو جشنواره گل و گیاه در طول سال یکی از برنامه های این سازمان است که در دستور کار قرار گرفته و هر دوره در مقایسه با قبل شاهد افزایش کیفیت و به تبع آن کمیت بوده ایم.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش غرفه و واحدهای تولیدی سعی می کنیم در دوره های بعدی مکانی با وسعت بیش تر و کیفیتی بالاتر برای شهروندان در نظر بگیریم.

سومین دوره نمایشگاه گل و گیاه در مصلای گرگان از چهارم تا نهم اردیبهشت از ساعت 10 صبح الی 21 با حضور تولیدکنندگان گیاهان زینتی و آپارتمانی و صنایع وابسته برگزار می شود.

تعداد غرفه داران در نمایشگاه گل و گیاه سال گذشته در گرگان 36 غرفه بود.

7467/602

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *