چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۲

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این نمایشگاه 50 شرکت تولیدی و خدماتی از استان های تهران ، مازندران ، گیلان ، خراسان…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در این نمایشگاه 50 شرکت تولیدی و خدماتی از استان های تهران ، مازندران ، گیلان ، خراسان رضوی ، کردستان ، آذربایجان شرقی و دو نمایندگی فروش محصولات از ترکیه و آمریکا شرکت دارند.

مدیر مرکز دائمی نمایشگاه های آمل در مراسم گشایش این نمایشگاه گفت : در این نمایشگاه دستاوردهای واحدهای تولیدی در زمینه پرورش ، نگهداری و دستگاه های جدید سرمایشی و گرمایشی مرغداری ها و تغذیه دام و طیور در فضایی به مساحت یکهزار و300 متر مربع به نمایش گذاشته شده است.

ˈ محمد حسین زاده ˈ افزود : این نمایشگاه به مدت سه روز عصرها از ساعت 16 تا 22 در مرکز دائمی نمایشگاه های آمل واقع در ابتدای بلوار آیت اله یوسفیان ، جنب سالن ورزشی هلال احمر برای بازدید علاقه مندان برپا است.

وی همزمانی برپایی این نمایشگاه با بهره برداری از مرکز دائمی نمایشگاه های آمل را به فال نیک گرفت و گفت : برای آماده سازی و راه اندازی این مرکز نمایشگاهی که تنها مرکز دائمی نمایشگاهی در این شهرستان است، حدود شش میلیارد ریال هزینه شده است.

حسین زاده به اهمیت راه اندازی مرکز دائمی برگزاری نمایشگاه ها در شهرستان آمل اشاره کرد و افزود : آمل که هم مسئولان استانی وشهرستانی از آن به عنوان قطب اصلی صنعتی و تولیدی در مازندران یاد می کنند ، با وجود این مزیت بالا از داشتن یک مرکز نمایشگاهی برای عرضه مستقیم تولیدات به مصرف کنندگان محروم بود.

وی ادامه داد : بر اساس آمارهای رسمی هم اکنون 46 درصد تولیدات صنعتی ، 50 درصد معادن و 62درصد صادرات مازندران مربوط به شهرستان آمل است.

حسین زاده ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی مرکز دائمی نمایشگاهی در آمل صاحبان واحدهای تولیدی شهرستان بتوانند به صورت ماهانه و یا فصلی بدون واسطه و حضور دلالان ، تولیدات خود را به مردم عرضه کرده ، باعث رونق فضای کسب و کار و تولید در کشور شوند.ک/3

7327/1654

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.