سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۵۸

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا پارسا عصر دوشنبه در نشستی با اعضای ستاد برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در محل دفتر امام…

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا پارسا عصر دوشنبه در نشستی با اعضای ستاد برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در محل دفتر امام جمعه این شهر اظهار داشت: در این روز جوانان با غیرت ایرانی با کمترین امکانات و پشتیبانی، حماسه ای بزرگ آفریدند و خرمشهر را از چنگ دشمن درآوردند.

وی با تاکید بر اینکه گرامیداشت این حماسه بزرگ وظیفه همه مسئولان و مردم است، گفت: چرا که اگر امروز ما در آرامش زندگی می کنیم حاصل خون شهدا و تلاش ایثارگران است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر از رزمندگان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس خواست تا با بازگویی خاطرات این دوران، جوانان را با ایثارگری های آن روزها آشنا کنند.

پارسا با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی در خون و ذره ذره وجود ماست گفت: باید با جان و دل و در خور و شایسته نظام، مراسم گرامیداشت این روز بزرگ را برگزار کنیم.

 مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر همچنین با اشاره به اثرات فرهنگی حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: باید تمام انرژی خود را معطوف نسل جوان کنیم چرا که آنهایی که جبهه و جنگ را دیده اند به نوعی در برابر تبلیغات منفی دشمن واکسینه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.