جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۹:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدتقی پورمحمدی بعداز ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه شهرستان مراغه با تاکید بر ضرورت ارج…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدتقی پورمحمدی بعداز ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه شهرستان مراغه با تاکید بر ضرورت ارج نهادن و تبیین دستاوردهای این روز بزرگ به نسل های بعد از انقلاب گفت: خرمشهر به برکت خون شهیدان و اتحاد و همبستگی مردم آزاد شد و باعث شکست دشمن و برهم خوردن نقشه های شوم آنها شد.

وی با اشاره بر جمله معروف امام خمینی مبنی بر اینکه خرمشهر را خدا آزاد کرد، افزود: امام خمینی(ره) در به ثمر نشستن این رویداد نقش بسزایی داشت و دشمن به این نکته پی برد که مردم و جوانان باغیرت ایران هرگز اجازه پذیرفتن زور و ظلم را نمی دهند.

حجت الاسلام پورمحمدی با تبریک عید مبعث پیامبر اکرم (ص) گفت: زندگی رسول اکرم (ص) پر بود از بزرگی ها و فضایل برتر و این عید بزرگ و مبارک مبعث تحولی در تاریخ انسانیت ایجاد کرد و می توان ان را بزرگترین واقعه تاریخ بیان کرد.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) گفت: این امام یکی از الگوهای کم نظیر جوانان است که معلومات و عظمتش مانند خورشیدی تابناک همه دنیا را روشن می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.