دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۱

سلامت نیوز: دختربچه 6 ساله به نام سونيا براثر اذيت و آزار و شکنجه با شلنگ آب توسط نامادري در منطقه آزادشهر يزد…

سلامت نیوز: دختربچه 6 ساله به نام سونيا براثر اذيت و آزار و شکنجه با شلنگ آب توسط نامادري در منطقه آزادشهر يزد جان سپرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران بعد از تماس همسايه ها با شنيدن نداي اين دختربچه، توسط اورژانس اجتماعي بهزيستي اين نامادري دستگير و به نيروي انتظامي تحويل داده شد اما متاسفانه اين مددکاران دير رسيدند و تنها با پيکر بي جان سونيا روبه رو شدند که امدادهاي اوليه جواب نداد و اين دختر بچه براثر اذيت و شکنجه يک ساعت قبل از ورود اورژانس جان داده بود.

نامادري به مددکاران اظهار داشت: سونيا از همسر اول شوهرم است و خودم نيز هيچ فرزندي ندارم، گاهي که او شيطنت مي کند عصباني ميشدم و او را با هر چيزي که در دست داشته به باد کتک و شکنجه مي گرفتم و روز حادثه هم صبر من لبريز شد و در حاليکه در حال شستن حياط خانه بودم با شيلنگ او را کتک زدم و در حالي که شيون مي کرد توجه نکردم تا اينکه متاسفانه جان داد.

پدر سونيا نيز گفت: که چند بار به همسر دومم به دليل رفتار بي رحمانه اش با دخترم که از همسر مرحومم به يادگار مانده است تذکر دادم و او را تهديد کرده ام و از همسايه ها شنيدم که پس از رفتن به سرکار او را وحشيانه شکنجه مي کرد.براي اين نامادري بيرحم پرونده اي تشکيل شده و در دست بررسي است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.