پنجشنبه، ۱۶ دی ۹۵ - ۰۸:۵۵
سوپراسپرت BMW M1

رونمایی از یک سوپراسپرت BMW M1 بعد از ۳۴ توقف در یک گاراژ  در حالی این روزها مورد توجه خاص علاقه مندان به…

رونمایی از یک سوپراسپرت BMW M1 بعد از ۳۴ توقف در یک گاراژ  در حالی این روزها مورد توجه خاص علاقه مندان به خودرو قرار گرفته است که هنوز جزییات و اطلاعات زیادی از عقبه این خودرو به دست نیامده است. ولی شرکت Mint Classic از بزرگترین فروشندگان خودروهای لوکس و قدیمی این هفته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این خودرو فوق العاده ارزشمند و نایاب را زیر خاک پیدا کرده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

این مرکز در توضیحات خود اعلام کرد که خودرو مذکور سال ۱۹۸۲ میلادی در گاراژی در جنوب ایتالیا پارک شد و از آن زمان تاکنون تکان نخورده است. شواهد نشان می‌دهد پیش از آنکه این سوپراسپرت BMW M1 در این گاراژ پارک شود افراد مختلف از رانندگی با آن لذت برده‌اند و کیلومترشمار خودرو نشان می‌دهد که این سوپراسپرت BMW M1 تا پیش از پارک شدن ۷۳۲۹ کیلومتر راه رفته است.

شرکت Mint Classic هنوز اعلام نکرده است که قصد دارد با این سوپراسپرت BMW M1 چه کار کند و البته به نظر می‌رسد پس از تمیز شدن خودرو، این محصول ارزشمند با یک مزایده به فروش برسد. نکته مهم این است که این خودرو کاملا اورجینال است و هیچ یک از قطعات آن تعویض نشده است.

در این میان شرکت آلمانی BMW بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۱ میلادی تنها ۴۵۷ دستگاه از سوپراسپرت BMW M1 را تولید کرد و بر این اساس همه آن ها ارزشمند هستند. با این وجود باید گفت این مورد یکی از سالم‌ترین انواع سوپراسپرت BMW M1 محسوب می‌شود که هم‌اکنون موجود است.

با هم تصاویری از سوپراسپرت BMW M1 عتیقه ای که بعد از ۳۴ توقف در یک گاراژ پیدا شده است را در میهن پست تماشا می کنیم.

[highlight]منبع : carscoops[/highlight]

یک دیدگاه برای “سوپراسپرت BMW M1 عتیقه ای بعد از ۳۴ توقف در یک گاراژ پیدا شد + عکس”

  1. بهروز گفت:

    چه عتیقه ایه ، ماشین بازها میفهمن این ماشین چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.