جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۶

به نقل از روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي گسترش فولاد تبريز، غلامرضا سمندر با اشاره به برنامه ريزي و هدف گذاري بلند مدت…

به نقل از روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي گسترش فولاد تبريز، غلامرضا سمندر با اشاره به برنامه ريزي و هدف گذاري بلند مدت باشگاه بر توسعه فوتبال پايه اظهار داشت: مي خواهيم بومي گرايي را به معناي واقعي و از طريق حمايت همه جانبه از آکادمي فوتبال باشگاه عملياتي کنيم و براي تامين نيازهاي تيم بزرگسالان، مديريت کلان مجموعه گسترش فولاد از سرمايه گذاري در فوتبال پايه و گسترش فعاليت هاي آکادمي فوتبال حمايت کامل دارد و در اين راستا با دعوت از پيشکسوتان فوتبال استان در جهت کشف و پرورش استعداد هاي ناب قدم هاي مثبتي نيز برداشتيم.

مدير عامل باشگاه گسترش فولاد تبريز درخصوص روند آماده سازي تيم براي فصل چهاردهم ليگ برتر، گفت: همانطور که پيش از اين نيز بيان گرديد، با قوانين جديدي که از سوي سازمان ليگ در بحث نقل و انتقالات بازيکنان، اجرا شده، اين احتمال وجود دارد که اکثر تيم ها با مشکل مواجه شوند زيرا که تيم ها فقط مجاز به در اختيار داشتن 18 بازيکن بزرگسال هستند. اين درحاليست که ما فصل گذشته 21 بازيکن بزرگسال داشتيم و با توجه به اينکه چهار بازيکن زير 23سال فصل گذشته مان نيز امسال وارد رده سني بزرگسال شده اند، در حالت عادي، يعني در شرايطي که اصلا بازيکن جديد بزرگسال نيز جذب نکنيم، بايد هفت بازيکن فصل گذشته مان را کنار بگذاريم. حال اگر فقط بخواهيم از سهميه جذب بازيکن ليگ برتري هم استفاده کنيم، مي بايست حداقل 13 بازيکن را از ليست خارج کنيم. اين شرايط براي اکثر تيم هاي ليگ برتر وجود دارد و به همين دليل است که به عقيده بنده، اغلب تيم هاي براي فصل آينده دچار مشکل خواهند شد ولي اين امر در دراز مدت و براي سال هاي آينده به نفع باشگاه ها و بطور کلي فوتبال کشور است.

غلامرضا سمندر با اشاره به عملکرد باشگاه گسترش فولاد تبريز در فصل نقل و انتقالات، گفت: برنامه وسياست گذاري ما همچنان اعتماد به جوانان است و تا بدين جاي کار نيز چند بازيکن خوب زير 23 سال را به خدمت گرفته ايم و با چند بازيکن ديگر نيز در حال مذاکره هستيم که اميدواريم بزودي به توافق نهايي دست يابيم.

سمندر با تاکيد بر اينکه درخصوص بحث استفاده از سهميه جذب بازيکن ليگ برتري بدليل محدوديت ها در شرايط موجود با وسواس پيش مي رويم، اظهار داشت: ما تاکنون در اين موضوع فقط مهدي نظري از استقلال تهران و محمدمختاري از داماش گيلان را جذب کرده ايم و با چند بازيکن فصل گذشته خودمان هم که مدت قرارداد شان تمام شده بود، تمديد کرده ايم و با چند بازيکن نيز در حال مذاکره هستيم.

مدير عامل باشگاه گسترش فولاد تبريز، در پايان اظهاراتش عنوان داشت: همه تلاش و سعي ما مهيا ساختن تيم خوب نسبت به گذشته براي کسب موفقيت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.