پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۱۸

سامسون سياسيا اعلام کرد که تيم ملي ايران مي‌تواند سخت‌ترين رقيب در مرحله گروهي رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل براي نيجريه باشد. تيم تحت…

سامسون سياسيا اعلام کرد که تيم ملي ايران مي‌تواند سخت‌ترين رقيب در مرحله گروهي رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل براي نيجريه باشد. تيم تحت هدايت کشي در اولين بازي خود در رقابت‌هاي جام‌جهاني به مصاف ايران خواهد رفت.

به نقل از فارس، سياسيا توضيح داد که کميته فني به جمع‌آوري فيلم‌هاي بازي ايران نياز دارد تا بتواند استراتژي‌هاي تاکتيکي را براي رقابت با اين تيم پيدا کند.

وي در اين باره اظهار داشت: اکنون زمان آن رسيده که فيلم‌ها و داده‌هايي جمع‌آوري شود که به درستي شيوه بازي ايراني‌ها را فاش کند. از آرژانتين مثل ايران نمي‌ترسم. واقعا چيز زيادي از ايران نمي‌دانيم و اگر بخواهيم مقابل دشمني بجنگيم بايد بدانيم مقابل چه نوع دشمني به ميدان خواهيم رفت. بايد نقاط قوت و ضعف آنها را بشناسيم اما آنچه ما درباره ايران مي‌دانيم، صفر است.

سياسيا ادامه داد: تا جايي که من مي‌دانم اين سخت‌ترين بازي ما خواهد بود زيرا ما آنها را زياد نمي‌شناسيم.

نيجريه در گروه F رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل با تيم‌هاي ايران، آرژانتين و بوسني و هرزگوين بازي خواهد کرد و از استفن کشي انتظار مي‌رود تيم را به دور دوم رقابت‌ها برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.