سه شنبه، ۰۳ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۳

حميدرضا سياسي در خصوص شايعه کناره‌گيري حميد استيلي از هيأت مديره پرسپوليس و رفتن به راه‌آهن اظهار داشت: تا به اين لحظه که…

حميدرضا سياسي در خصوص شايعه کناره‌گيري حميد استيلي از هيأت مديره پرسپوليس و رفتن به راه‌آهن اظهار داشت: تا به اين لحظه که من اين مصاحبه را با شما انجام مي‌دهم حميد استيلي مسئله‌اي را در اين باره به هيأت مديره و اينجانب مطرح نکرده است.‌ من ديگر از ذهن استيلي بي‌خبرم که آيا مي‌خواهد به راه‌آهن برود يا خير چون من نمي‌توانم ذهن اطرافيانم را بخوانم! به همين دليل تا به اين لحظه هيچ موضوعي در اين باره مطرح نشده و حتي او در جلسه هيأت مديره نيز حضور دارد.

به نقل از فارس، سياسي در واکنش به گفته استيلي که اعلام کرده مشکلات مالي داريم، گفت: ما مشکل مالي نداريم اما محدوديت‌هاي مالي داريم. من دفعه قبل هم گفتم بر اساس تعريف از اسپانسر، در حال پول گرفتن هستيم اما نمي‌توانيم بدهي گذشته را بپردازيم و براي امسال هم خرج کنيم چون با هم همخواني ندارد پس مجبوريم به آينده فکر کنيم. اين موضوعي بود که در جلسه هيأت مديره هم مطرح شد.

وي درباره احتمال ضربه خوردن به پرسپوليس با اين روند حرکتي نيز يادآور شد: اولويت ما آينده است و من بارها اين را اعلام کردم. مطمئن باشيد از زماني که ما آمديم، ر آينده دچار مشکل نخواهيم شد. يکسري مشکلات از قبل وجود دارد اما بضاعت مالي ما همين است.

وي در پايان درباره پرونده خلعتبري نيز گفت: قرار است آقاي رحيمي سفري داشته باشد و گزارشي در جلسه آتي هيأت مديره درباره پرونده خلعتبري به ما اعلام کند و گزارشات لازم را به ما بدهد. اميدواريم که هر چه سريع‌تر پرونده اين بازيکن بسته شود و در تمرينات ما با رفع مشکل حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.