جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۹

  فرهاد پورغلامي در مورد شرايط سايپا گفت: هفته دوم تمرينات ما به پايان رسيده و تقريبا تمام بازيکناني که مورد نيازمان بود…

  فرهاد پورغلامي در مورد شرايط سايپا گفت: هفته دوم تمرينات ما به پايان رسيده و تقريبا تمام بازيکناني که مورد نيازمان بود را جذب کرديم. ان‌شاءالله بتوانيم فصل موفقي را در سايپا پشت سر بگذاريم.

به گزارش فارس، پورغلامي در مورد انتقادهايي که به خط حمله سايپا مي‌شود و مي‌گويند مجموع سن سيدصالحي و ميداودي 61 سال است، گفت: در خط حمله هميشه به بازيکن باتجربه نياز داريم. بازيکني که با آرامش ضربات نهايي را بزند و تمام کننده باشد. ميداودي و سيدصالحي مي‌توانند زوج حمله خوبي را در خط حمله سايپا تشکيل دهند ضمن اينکه ما بازيکنان جواني مثل کاوه رضايي را هم در اختيار داريم.

مربي تيم فوتبال سايپا در مورد عملکرد تيم ملي در جام جهاني گفت: ابتدا بايد از زحمت بازيکنان کادر فني تشکر کنم. در بازي با بوسني به نظر من به دو دليل شکست خورديم. اول اينکه برخي از بازيکنان ما از نظر قواي جسماني تحليل رفته بودند و دوم اينکه تيم ملي در فاز تهاجمي عملکرد خوبي نداشت. تيم ملي بر روي کارهاي تهاجمي تمرين و تمرکز زيادي نکرده بود و به همين دليل در ديدار با بوسني شاهد بوديم که گاهي اوقات 4 مهاجم حريف مقابل 3 مدافع ما قرار مي‌گرفتند. البته تيم ملي در فاز تدافعي عملکرد بسيار خوبي داشت.

پورغلامي در مورد بحث ماندن و رفتن کي‌روش گفت: کي‌روش مربي است که براي فوتبال ما زحمت زيادي کشيد اما معتقدم تاثيرگذاري او در فوتبال ايران مي‌توانست خيلي پررنگ‌تر باشد که من چنين تاثير پررنگي را از کي‌روش در فوتبال ايران نديدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.