یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۳۳

 ديدار تيم‌هاي ميلان و اينترميلان در چارچوب هفته سي و ششم ليگ فوتبال ايتاليا امشب (يکشنبه) و از ساعت 23 و 15 دقيقه…

 ديدار تيم‌هاي ميلان و اينترميلان در چارچوب هفته سي و ششم ليگ فوتبال ايتاليا امشب (يکشنبه) و از ساعت 23 و 15 دقيقه به وقت تهران در سن‌سيرو آغاز مي‌شود.

اين ديدار در شرايطي برگزار مي‌شود که ميلان با 51 امتياز رده دهم ليگ را در اختيار دارد و هيچ اميدي به رسيدن به ديدارهاي اروپايي ندارد. از سوي ديگر اينترميلان با 57 امتياز پنجم است و براي رسيدن به ليگ قهرمانان اروپا تلاش مي‌کند.

به گزارش فارس، کلارنس سيدورف در مورد اين ديدار گفت: اين نخستين دربي من به عنوان مربي است اما تمرکز همه بر روي جوان‌هايي است که در ميدان حضور دارند. تيمم در شرايط خوبي قرار دارد. سازمان‌يافته و با ثبات. مشخص است که دوست دارم با کدام بازيکنان ديدار را آغاز کنم. مي‌خواهم تجربه اين دربي را فراتر از زمين فوتبال داشته باشم. مي‌خواهم شاگردانم طوري در اين ديدار ظاهر شوند که نمايش ما فراتر از فوتبال باشد. نمي‌خواهم ضعيف باشيم. در زمين سعي مي‌کنيم بهترين عملکردمان را داشته باشيم.

با توجه به شکست 2 بر صفر ميلان مقابل رم در هفته گذشته، آنها حضور در ليگ قهرمانان اروپا را از دست دادند اما همچنان مي‌توانند راهي ليگ اروپا شوند.

سيدورف در اين زمينه هم گفت: ديدار مقابل رم را چهار بار تماشا کردم. نمايش خوبي داشتيم اما نمي‌توان از کيفيت بازي رم تعريف نکرد. آنها چند شانس گلزني داشتند و ما هم سعي مي‌کرديم در بازي بدرخشيم. البته بازي ما کمي همراه با ترس بود زيرا رم تيم دوم سري A بود و براي فتح اسکودتو مي‌جنگيد. ترس ديگر ما اين بود که نمي‌خواستيم امتياز از دست بدهيم. در اين هفته اما تلاش زيادي کرديم و همه چيز براي ما خوب پيش رفت. به سختي تمرين کرديم. همه چيز براي حضوري موفق مقابل اينترميلان مهياست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.