یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۰۲:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، فرنگی کاران نوجوانان کشورمان در این رقابتها که طي روزهای 24 و 25 تیرماه در شهر هومنه اسلواکی برگزار…

به گزارش خبرنگار مهر، فرنگی کاران نوجوانان کشورمان در این رقابتها که طي روزهای 24 و 25 تیرماه در شهر هومنه اسلواکی برگزار شد، با کسب یک مدال طلا توسط آرمان علیزاده وزن 76 کیلوگرم، یک مدال نقره توسط محمد رضا آقا نیا وزن 50 کیلوگرم) و سه مدال برنز توسط کرامت عبدولی وزن 58 کیلوگرم، پویا ناصرپور وزن 46 کیلوگرم و علی رضا نجاتی وزن 42 کیلوگرم و با اختلاف تنها 6 امتیاز نسبت به تیمهای روسیه و آذربایجان، به مقام سوم جهان رسید.

اين در حاليست كه فرنگی كاران نوجوان کشورمان در سال 2011 میلادی با کسب سه مدال طلا و دو مدال برنز در رقابتهاي جهاني مجارستان به مقام سوم رسیدند. ضمن اينكه در سال 2012 میلادی در آذربایجان با کسب دو مدال نقره و یک مدال برنز به مقام هفتم و در سال 2013 میلادی در کشور صربستان نيز با کسب یک مدال طلا به مقام هشتم جهان دست يافتند.

بدين ترتيب تيم كشتي فرنگي نوجوانان با يك پيشرفت محسوس نسبت به سه سال گذشته نشان داد در مسير درست و اميدواركننده اي قرار گرفته كه ادامه اين روند مي تواند خيال متوليان فدراسيون را از شرايط آينده سازان كشتي آسوده كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.