سه شنبه، ۱۴ مرداد ۹۳ - ۰۳:۰۷

امام جمعه‌ی کرمان گفت: حضور غده‌ی سرطانی رژیم صهیونیستی از یک طرف و سکوت و بی‌تفاوتی کشورهای اسلامی و عربی از سوی دیگر،…

امام جمعه‌ی کرمان گفت: حضور غده‌ی سرطانی رژیم صهیونیستی از یک طرف و سکوت و بی‌تفاوتی کشورهای اسلامی و عربی از سوی دیگر، غصه‌ی مردم غزه و فلسطین را دوچندان می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر، آیت‌الله «سیدیحیی جعفری» در دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: هدف از انقلاب اسلامی در ایران، حاکمیت اسلام در همه جهات و زمینه‌ها بود.

وی افزود: مجموعه‌ی دین به سه بخش اعتقادات، اخلاقیات و تکالیف و اعمال تقسیم می‌شود و در این میان عقاید از همه مهم‌تر است و انحراف در این حیطه در صورت وجود عمل صالح نیز، منشأ اثر نیست.

حجت‌الاسلام جعفری تصریح کرد: افتخار ما بر این است که پیرو اهل‌بیت(ع) هستیم و اساساً مکتب را از ناحیه‌ی اهل فیض باید درک کرد و فرا گرفت.

امام جمعه‌ی کرمان ‌خاطرنشان کرد: اگر اختلافات از صدر اسلام به وجود نیامده بود و امت واحده اسلامی، یک هدف و روش داشتند، امروز با این همه گرفتاری‌ مواجه نبودیم.

وی با اشاره به وضعیت مسلمانان در منطقه‌ی خاورمیانه اظهار کرد: بیش از یکماه رژیم صهیونیستی با همه‌ی امکانات تسلیحاتی که در اختیار وی قرار می‌گیرد، مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین را با بهانه‌های واهی مورد حمله قرار داده است.

آیت الله جعفری گفت: حامیان پلید رژیم صهیونیستی، حق دفاع را به آن‌ها می‌دهد در صورتی که هزاران نفر به دست این مزدوران کشته و زخمی شده‌اند.

وی یادآور شد: از زمان تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه، جنایت‌ها و کشتار وحشیانه‌ای انجام می‌گیرد که در زمان جاهلیت نیز رخ نداده است.

امام جمعه‌ی کرمان افزود: حضور غده‌ی سرطانی رژیم صهیونیستی از یک طرف و سکوت و بی‌تفاوتی کشورهای اسلامی و عربی از سوی دیگر، غصه‌ی مردم غزه و فلسطین را دوچندان می‌کند.

آیت الله جعفری تصریح کرد: اگر همه‌ی مسلمانان و کشورهای عربی درک می‌کردند و تعصب ملی و دینی داشتند، هرگز چنین حوادث ناگواری در غزه رخ نمی‌داد.

وی خاطرنشان کرد: دنیای امروز، دنیای بسیار غم‌انگیزی است، با وجود منابع عظیم ثروت، اما برادران و خواهران مسلمان ما در غزه و فلسطین باید این‌گونه زندگی کنند و آمریکا حمایت‌های همه‌جانبه خود را از صهیونیست داشته باشد.

امام جمعه کرمان با تبریک سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: تبلیغ از ابزارهای مهم بشری در دنیاست و در قرآن کریم نیز به این مسأله اشاره شده است.

آیت الله جعفری خاطرنشان کرد: تبلیغ صحیح سبب بصیرت‌افزایی در جامعه می‌شود و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در زمینه‌ی برگزاری مراسم ملی و مذهبی تلاش قابل قبولی را داشته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *