یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۳ - ۰۳:۰۵

فرماندار کاشمر گفت: اگر چه شهرداری پارسال و امسال سگ‌های ولگرد بسیار را جمع‌آوری کرد اما هنوز خانواده‌ها به خصوص دانش‌آموزان از وجود…

فرماندار کاشمر گفت: اگر چه شهرداری پارسال و امسال سگ‌های ولگرد بسیار را جمع‌آوری کرد اما هنوز خانواده‌ها به خصوص دانش‌آموزان از وجود سگ‌‎های ولگرد احساس نگرانی دارند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه خراسان،
مهدی فروزان با بیان اینکه هنوز هم شاهد جولان دادن سگ‌های ولگرد در سطح شهر نیز هستیم، بیان کرد: پارسال 1251 قلاده و در شش ماهه نخست امسال 559 قلاده سگ توسط شهرداری اتلاف شد.

فروزان با تاکید بر اینکه شهرداری باید در بحث اتلاف از سگ‌های ولگرد جدی‌تر وارد شود خاطرنشان کرد: مشاهده سگ‌های ولگرد در بهترین میدان و پارک شهر جلوه بدی به این شهر می‌ده‌د.

وی در همین خصوص با اشاره به اینکه بعضا در امامزاده سیدمرتضی و سیدحمزه شاهد حضور سگ‌های ولگرد هستیم از شهرداری خواست در اتلاف سگ‌های ولگرد جدی‌تر باشد.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه هر سگی که در سطح شهر مشاهده شد به دلیل اینکه ناقل بیماری و مزاحم مردم است باید جمع‌آوری شود، افزود: متاسفانه تعداد بسیار زیاد سگ‌های ولگرد در سطح شهر سلامت شهروندان کاشمری را به خطر انداخته‌ است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *