دوشنبه، ۰۱ آذر ۹۵ - ۱۱:۰۹
سگ بداخلاق

سگ بداخلاق دنیای مجازی را به چالش کشید! این تیتر در حالی خبرساز شده که این سگ به تازگی توسط همسر صاحبش از…

سگ بداخلاق دنیای مجازی را به چالش کشید! این تیتر در حالی خبرساز شده که این سگ به تازگی توسط همسر صاحبش از خانه طرد شده است. برای همین او هر روز در کنار صاحبش نیک، که در اطراف لندن به عنوان پیک، رانندگی می کند، با حالتی جدی ناراحت می نشیند و او را مثل یک همکار همراهی می کند.  برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با میهن پست همراه باشید .روکسی، سگ وفا داری است که صاحبش – نیک موریس – را همه جا همراهی می کند. همسر نیک که مدت ها از حضور سگشان – روکسی – در خانه بسیار ناراحت بود است سرانجام از شدت ناراحتی دیگر تحمل حضور او در خانه را نداشت و او را از خانه طرد کرد . اما با همه  این اتفاقات این موضوع باعث ناراحتی و آزار این سگ نشد چرا که پس از این اتفاق روکسی می تواند در کنار نیک که در اطراف لندن به عنوان پیک، رانندگی می کند بنشیند و به این کار عادت کرده است.

این سگ بداخلاق از زمان تولدش یاد گرفته است که همانند آدم ها در ماشین بنشیند. دیدن صحنه ای که در آن یک سگ همانند یک آدم عادی در ون نشسته برای خیلی ها خالی از لطف نیست و حتی تعجب خیلی ها را بر انگیخته است.

با این حال روکسی این سگ به ظاهر بد اخلاق به خاطر شیوه نشستنش در ماشین معمولا مورد توجه خیلی ها قرار گرفته است و با این حال یک روز دوشنبه که روسکی اصلا حال و حوصله خوبی نداشت و انگار چیزی او را ناراحت کرده بود قیافه بامزه و ناراحتش مورد توجه مردم قرار گرفت به همین خاطر آن ها مدام از او عکس می گرفتند. جالب تر آنکه عکس های روکسی به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد. خیلی ها با فتوشاپ چالش جدیدی را با این عکس ها ایجاد کردند و تصاویر بامزه ای از او ساخته اند.

این در حالی است که عموما رفتار سگ ها می تواند هم برای صاحب های جدید و هم کهنه کارشان گاهی گیج کننده باشد. سگ ها بر اساس انگیزش های یکسان با انسان ها رفتار نمی کنند و به همین دلیل کارهایی را که انجام می دهند همیشه برای ما قابل درک نیستند.

با هم در میهن پست تصاویر جذاب از سگ بداخلاق  نیک موریس را تماشا می کنیم.

 

5 دیدگاه برای “سگ بداخلاق دنیای مجازی را با عکس های خنده دارش به چالش کشید”

 1. مدالیون گفت:

  چه عکسای خنده داری

 2. جودی گفت:

  چه بامزه نشسته

 3. روناک گفت:

  بنظرم این تصاویر واقعی نیستن اگه کمی دقت کنید

 4. مقدمی پور گفت:

  واقعاً سگ بد اخلاقیه

 5. منصوری گفت:

  چه سگ زشتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *