پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۹

به گزارش خبرنگارمهر، حجت الاسلام محسنی اژه ای عصر چهارشنبه در جلسه بررسی سیل های اخیر استان گلستان که در محل استانداری گلستان…

به گزارش خبرنگارمهر، حجت الاسلام محسنی اژه ای عصر چهارشنبه در جلسه بررسی سیل های اخیر استان گلستان که در محل استانداری گلستان برگزار شد، با اعلام این مطلب اظهار کرد: ما ادعا نداریم که همه این مسائل یک روزه حل می شود اما عزم ما بر این است  وما از مسئولین قضایی استان و دادستان این موارد را مطالبه می کنیم.

وی تصریح کرد: ما نمی گوییم مطلقا از جنگل و یا شن و ماسه استفاده نشود اما سخن این است که چگونه از جنگل استفاده کنیم و استفاده درست و بهینه چگونه است و چگونه می توان این استفاده را مدیریت بهینه کرد. بحث عدم استفاده از انفال و اشجار و جنگل و رود نیست بلکه چگونگی استفاده مهم است.

وی بیان کرد: طبق جمع بندی که از این سفر داشتم عزم مدیران این استان از لحظه وقوع سیل بر کاهش خسارت بوده است و همه مدیرانم تمام تلاش خود را برای حداقل خسارات در استان داشته اند، و بیشتر مدیران انگیزه بالایی برای خدمت رسانی داشته اند.

حجت الاسلام اژه ای در ادامه افزود: این سفر برای من بسیار مفید بود چون از نزدیک خسارت ها و نقاط آسیب دیده را مشاهده کردم و اگر حجم عظیمی از گزارشات را مطالعه می کردم به این مقدار مساله را لمس نمی کردم ولی در این بازدید ها مسائلی را که ملموس بود برای مقام عالی قوه قضاییه گزارش می دهم.

دادستان کل کشور افزود: هنوز جا دارد که ما از ظرفیت هایمان برای پیشگیری و پیش بینی استفاده کنیم و تقاضای من این است که دو مورد را در اولویت کار خود قرر دهید که اولین مورد آن خانوارهای آُسیب دیده از لحاظ مسکن است و دوم اولویت راه های آسیب دیده استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.