دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۳

بیست چهارده: حمیدرضا سیاسی با انتقاد از اخبار منتشر شده مبنی بر خروج علیرضا رحیمی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: رحیمی…

بیست چهارده: حمیدرضا سیاسی با انتقاد از اخبار منتشر شده مبنی بر خروج علیرضا رحیمی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: رحیمی از هیات مدیره باشگاه خارج نشده و اخبار منتشر شده به این صورت درست نیست.

او ادامه داد: رحیمی از ابتدا جزو اعضای هیات مدیره نبود و وقتی که مدیرعامل پرسپولیس شد یک نفر دیگر به جمع اعضای هیات مدیره باشگاه اضافه شد.

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان این که امکان اضافه شدن یک فرد جدید در این مقطع زمانی در به اعضای هیات مدیره وجود ندارد، افزود: این که کسی بخواهد در میانه راه به جمع اعضای هیات مدیره پرسپولیس اضافه شود، از نظر منطقی درست نیست. البته پیش از این هم گاردبندی در هنگام رای‌گیری وجود نداشت و فقط به تفاوت آرا به صورت شکلی بوده است.

حمید استیلی با خروج از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به عنوان مالک و سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. پس از خروج حمید استیلی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تعداد اعضای هیات مدیره این باشگاه به هشت تن رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.