دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۷

به گزارش خبرنگار مهر، سید حمید طهایی چهارمین استاندار البرز پیش از سکانداری استانداری البرز، معاونت سیاسی استانداری همدان و استاندار استان های…

به گزارش خبرنگار مهر، سید حمید طهایی چهارمین استاندار البرز پیش از سکانداری استانداری البرز، معاونت سیاسی استانداری همدان و استاندار استان های مرکزی، سمنان، قم و اردبیل و رئیس کمیسیون اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده است.

وی در سال 1331 در شهر همدان متولد و در دانشگاه تهران در رشته علوم تربیتی با گرایش اقتصاد مدرک کارشناسی خود را اخذ و دوره کارشناسی ارشد را با گرایش مدیریت نیروی انسانی از مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی گذراند..

کارشناس دفتر اجتماعی استانداری همدان، معاون اداره اجتماعی و سرپرست اداره اجتماعی همدان، مشاور اقتصادی استاندار همدان و معاون سیاسی استانداری همدان از سوابق مدیریتی طهایی در استانداری همدان بوده است.

وی سال ۱۳۶۶ به استان مرکزی رفت و معاونت سیاسی استاندار را بر عهده گرفت و همزمان قائم‌مقام استاندار بود، بعد از آن سرپرست سپس استاندار استانداری مرکزی شد و تا مهرماه ۶۸ در آنجا ماند.

طهایی در سال ۱۳۶۸ هم استاندار سمنان شد و از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۱ استانداری اردبیل را عهده دار بود و از سال 1381 به مدت سه سال استاندار قم بود.

سید حمید طهایی پس از فرهادی، عربیان و طاهری چهارمین استاندار استان نوپای البرز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.