دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۵۳

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی حجت الاسلام نهاوندی در بازدید از تهیه دکور ویژه برنامه افطار صدا…

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی حجت الاسلام نهاوندی در بازدید از تهیه دکور ویژه برنامه افطار صدا و سیمای خراسان رضوی افزود:این برنامه با عنوان ˈسفره های همدلیˈ در ماه رمضان امسال همنشین خراسانی ها خواهد بود.

وی گفت:ویژه برنامه ˈسفره های همدلیˈ امسال هم با قالبی متنوع و جذاب و دکوری با مساحت 350 متر مربع هر شب از ساعت 18:30 دقیقه به روی آنتن می رود و تا ساعت 20:30 با پوشش لحظات افطار ادامه می یابد.

او افزود: مباحث کارشناسی اعم از مذهبی و پزشکی، نمایش، روزه اولی ها، گزارش مستند از محلات، معرفی آیین های رمضان در شهرستانها، بهره مندی از میهمانان متعدد از جمله بخشهای هر برنامه خواهد بود.

وی گفت: برای رمضان امسال در مجموع 14 ویژه برنامه رادیو و تلویزیونی تهیه شده است که برنامه هایی چون ˈیار امیرˈ با موضوع نهج البلاغه و ˈیک حرف بس استˈ با موضوع کلام بزرگان و ترتیل قرآن کریم، پخش تفسیر قرآن امام جمعه مشهد و مسابقاتی چون مسیر طلایی و هشت نمونه هایی از این برنامه ها هستند.

او افزود: برقراری ارتباط زنده با مکه مکرمه هر روز ساعت 12:15 دقیقه و ارتباط با حرم مطهر رضوی در ساعت 18:20 نیز از دیگر برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای خراسان رضوی است.

وی گفت:ویژه برنامه سفره های همدلی با مشارکت گروه هنری مصور و شهرداری مشهد تهیه و تولید می شود.

1922/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.