شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۹

به گزارش خبرگزاری مهر، «حنانه» فیلم کوتاهی به کارگردانی داریوش غذبانی که داستان تک تیر اندازی عراقی را روایت می کند که در…

به گزارش خبرگزاری مهر، «حنانه» فیلم کوتاهی به کارگردانی داریوش غذبانی که داستان تک تیر اندازی عراقی را روایت می کند که در کمین است تا رزمنده ایرانی را به شهادت برساند. او قصد دارد یک پرستار، یک رزمنده، یک زن عرب و یک دختر بچه  ایرانی را به شهادت برساند که با مساله‌ای انسانی مواجه می‌شود.

این فیلم تا به حال جوایز متعددی از جشنواره های داخلی و خارجی به دست آورده است. این فیلم جایزه بهترین دستاورد فنی وهنری را از جشنواره رویش به دست آورد و در جشنواره فیلم بیلبائو نیز حضور داشت.

«دو سوی خط باریک» به کارگردانی سمانه عالی‌زاده نیز داستان یک آپاراتچی سینما است که در انتظار فرزند خود که به جبهه رفته است به سر می برد و در حقیقت با فیلم هایی که از فرزندش به یادگار مانده است روزهای خود را سر می‌کند.

«مرگ درجه 3» اثری است از حامد علیزاده که توانست در جشنواره فیلم بسیج در چهار بخش برگزیده شود سومین فیلمی است که به نمایش در خواهد آمد، این فیلم محصول استان فارس و شهرستان کازرون است.

چهارمین جلسه «سینما روایت»، روز یکشنبه 25 خرداد ماه راس ساعت 18 در مجموعه فرهنگی اسوه واقع در خیابان انقلاب نبش بهار جنوبی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.