یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۲

به گزارش خبرگزاری مهر، ولی یاراحمدی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهارداشت: به…

به گزارش خبرگزاری مهر، ولی یاراحمدی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهارداشت: به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، این دوره از مسابقات در ایام تابستان برگزار می شود تا زمینه انس هرچه بیشتر این قشر با قرآن نیز فراهم شود.

وی مقطع سنی شکوفه ها برای شرکت در مسابقات قرآنی را 9 تا 16 سال عنوان کرد و گفت: مرحله کشوری این دوره از مسابقات ، در یکی از استان های مازندران یا البرز برگزار خواهد شد. شرکت کنندگان در دو رشته ، حفظ و قرائت با هم به رقابت می پردازند و زمان برگزاری و تعداد شرکت کنندگان نیز پس از ثبت نام مشخص خواهد شد. در مسابقات قرآنی مقطع شکوفه ها، خواهران و برادران از استان های مختلف کشور شرکت خواهند داشت.
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مسابقات قرآنی شکوفه ها به مدت یک هفته به طول می انجامد، تصریح کرد: در مرحله کشوری مسابقات قرآنی در مقطع شکوفه ها، از برگزیدگان مرحله های استانی مسابقات به همراه خانواده های آنان نیز دعوت می شود.

وی در پایان سخنانش تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری این دوره از مسابقات، بتوان ضمن فرهنگ سازی بیشتر در خصوص توسعه فعالیتهای قرآنی، زمینه انس بیشتر کودکان و نوجوانان کشورمان با کلام وحی فراهم شود
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *