پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۰۹

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار عصر چهارشنبه در سومین جلسه راهبردی بررسی برگزاری همایش فرصتهای سرمایه گذاری مازندران گفت: تمام دستگاههای…

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار عصر چهارشنبه در سومین جلسه راهبردی بررسی برگزاری همایش فرصتهای سرمایه گذاری مازندران گفت: تمام دستگاههای اجرایی استان با به کار گیری مشاوران در زمینه های تخصصی مربوط به خود طرحهای اولویت دار برای سرمایه گذاری را مشخص کنند.

استاندار مازندران با اشاره به این که 980 میلیارد تومان سرمایه در دست مردم است افزود : ما باید با مشخص کردن طرحههای اقتصادی و سرمایه گذاری این پولها را به کار گیریم و مردم را تشویق به سرمایه گذاری کنیم.

وی توسعه استان را در به کار گیری بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار خصوصی برشمرد و افزود : طرحهای مشخص شده در کتابچه ای زیبا تنظیم و آماده ارائه به سرمایه گذاران باشد.

ربیع فلاح تاکید کرد : مشخص شدن طرحهای سرمایه گذاری در استان باید توجیه اقتصادی داشته و سرمایه گذار راسردر گم نکند.

وی با اشاره به تنوع طرحها برای سرمایه گذاری در استان تصریح کرد : در استان طرح همیشه بوده ولی اراده برای انجام کار وجود نداشته است.

استاندار مازندران آماده نبودن آمایش سرزمینی را در زمینه صنعت و معدن ،گردشگری ،انرژی،شیلات ،کشاورزی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: اگر هر دستگاه دولتی در هر سال 2 طرح اقتصادی و سرمایه گذاری آماده و معرفی میکرد ما تاکنون دهها طرح برای ارائه به سرمایه گذاران داشتیم.

شایان ذکر است همایش بررسی فرصتهای سرمایه گذاری در استان مازندران در خرداد ماه به میزبانی ساری برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.