چهارشنبه، ۰۳ تیر ۹۴ - ۰۶:۰۵

میهن پست – این روزها دیگر تلفن همراه وسیله‌ای برای برقراری ارتباط و ارسال پیامک نیست. کاربری اصلی این دستگاه مدت‌ها است که…

میهن پست – این روزها دیگر تلفن همراه وسیله‌ای برای برقراری ارتباط و ارسال پیامک نیست. کاربری اصلی این دستگاه مدت‌ها است که به حاشیه رفته و حالا دیگر افراد انتظارات زیادی از آن دارند. کاربران با تلفن هوشمند خود می‌خواهند عکس‌های خوب بگیرند، فیلم ببینند، با دوستانشان در شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنند و هزاران انتظار ریز و درشت دیگر که زمانی به فکر کسی هم نمی‌رسید که بتوان با تلفن همراه این کارها را کرد.اما وقتی که همه چیز روبه راه است تنها یک مشکل می تواند در لحظات حساس این وسیله کارآمد را از ما بگیرد و آن هم چیزی نیست جز تمام شدن شارژ این گجت همراه و دست داشتنی. با این حال همراه داشتن شارژر اضطراری تنها راه چاره است درست همانند این شارژر انگشتی ، به صورتی که وقتی شارژ موبایل شما تمام شد باتری آن را در می آورید و انگشت خود را در محلی که برای آن معیین شده است گذاشته و می چرخانید.

با این کار شما مانند یک ژنراتور نیروی مکانیکی را به الکتریسیته تبدیل می‌کنید و باتری تلفن همراهتان شارژ و می‌توانید برای مکالمات ضروری از آن استفاده کنید. اگر باتری را ۱۳۰ دور بچرخانید موبایل برای ۲۵ دقیقه به حالت آماده به کار ( standby ) یا ۲ دقیقه مکالمه شارژ خواهد داشت.

لازم است بدانید که این گجت در بازار دیجیتال ایران برای استفاده کاربران تلفن همراه ، تا به حال دیده نشده است .

منبع : medioambiente

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *